Новини компанії

Компанія «Прометей» модернізує Йосиповський елеватор

28.07.2017

Група компаній «Прометей» проводить модернізацію матеріально-технічної бази елеватора в с. Залізничне на ж / д ст. Йосипівка. До початку нового маркетингового року «Прометей» планує інвестувати в оновлення елеватора близько $ 1 млн.

На даний момент загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 45 тис. Тонн. На території елеваторного комплексу розміщені 12 складів підлогового типу зберігання. Велика частина складів механізовані - обладнані системою верхніх і нижніх галерей.

В рамках модернізації проводиться ремонт складів, під'їзних і внутрішніх автомобільних шляхів. Також проводиться модернізація системи електрифікації елеватора, пунктів відвантаження, системи переміщення зерна, системи безпеки роботи і зберігання зерна.

На Йосипівському елеваторі встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метрової платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також для підприємства придбали новий автопідйомник вантажопідйомністю понад 80-ти тонн і два універсальних зерноочисних сепаратора моделі БСХ-200. Для посилення безпеки об'єкта по периметру встановлено нову залізобетонну огорожу. Крім того, закуплена система механізації - комплекс верхніх і нижніх галерей, продуктивністю 175 тонн на годину.
В ході модернізації було проведено ремонт в лабораторії, закуплене сучасне обладнання. На даний момент лабораторія елеватора атестована для аналізу пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи ріпаку, сої, гороху.
«Після закінчення робіт з модернізації добовий обсяг приймання збільшиться вдвічі», - повідомив директор Йосипівського елеватора.

Читайте також

«Оптимальна модель». Успіх елеватору не в накопичувальній потужності, а в оборотах — agrotimes.net

В умовах переходу національної елеваторної справи з планових рейок на...

07.08.2015
Аграрії прибрали понад 90% площ зернових

​Станом на 1 листопада українські аграрії намолотили 58,9 млн т зерна...

02.11.2018
Представники ГК «Прометей» обговорили розвиток українського зернового ринку на конференції «Black Sea Grain-2019»

​10-11 квітня в Києві відбувся один з найбільших світових зернових фор...

17.04.2019