Новини компанії

Компанія «Прометей» оновлює власний автопарк зерновозів

09.07.2021

Компанія «Прометей» продовжує масштабне оновлення власного автопарку зерновозів. В рамках програми розширення і оновлення автопарку придбані нові тягачі MAN TGX з причепами зерновозами Schmitz Cargobull.

Необхідність досягнення компанією «Прометей» максимальної прибутковості і продуктивності ставить жорсткі вимоги до ефективності автопарку. Вантажні авто MAN поєднують в собі максимальну експлуатаційну ефективність із зразковою надійністю і безпекою. Зниження видаткової складової досягається шляхом зниження витрати палива, зменшення зносу, спрощення ремонту і збільшення терміну служби автомобілів.

Вибір на користь MAN TGX не випадковий. Тягач може транспортувати різні вантажі на будь-які відстані аж до найбільш протяжних маршрутів. Разом з тим, в моделі TGX закладена повна сумісність із сучасними напівпричепами.

Зчіпка тягача MAN TGX з причепами зерновозами Schmitz Cargobull, вантажопідйомністю до 29 т., Забезпечує виняткову надійність трансферу вантажу з кожного маршруту, впевнені фахівці компанії «Прометей».

Амбітні плани «Прометея» з нарощування елеваторних потужностей і розширення ринків збуту диктують необхідність перманентного розвитку власного автопарку.

Реалізація стратегії зміцнення підрозділу «Прометей-Авто» обумовлена декількома факторами:

- недосконалість українського ринку логістичних послуг (аутсорсинг з логістики часто тягне за собою втрати за такими складовими процесу, як контроль, безпека, відповідальність і т.д.);

- традиційні залізничні проблеми «Укрзалізниці»;

- необхідність підвищення рівня контролю за збереженням вантажу, а також нормативами завантаження на або відвантаження з елеватора і перевалки в порти;

- зниження логістичної складової в ціні зерноекспорту.

- «В цьому році планується подальше оновлення автопарку компанії, незважаючи на обмежені пропозиції на ринку. Крім того, очікуються надходження нових транспортних засобів в Україну. Будемо розглядати і купувати зерновози з напівпричепами у міру їх наявності », - прокоментував угоду CFO групи «Прометей» Сергій Денищич.


Читайте також

Уряд прийняв програму підтримки фермерства на 2018-2020 рр

​Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції...

18.09.2017
Розширення бізнес-зв’язків на Global Grain Geneva 2019, в стратегії розвитку ГК «Прометей»

​12-14 листопада відбулася міжнародна конференція Global Grain Geneva...

22.11.2019
Компанія «Прометей» активно реалізує мінеральні добрива: за сезон продали більше 30 тис. тонн

​У компанії «Прометей» триває програма з реалізації мінеральних добрив...

11.12.2018