Новини компанії

Компанія «Прометей» поповнила автопарк вантажівками Volvo

08.01.2019

В рамках програми регулярного поновлення логістичної інфраструктури, парк зерновозів групи компаній «Прометей» поповнився новими автомобілями. Три тягачі з напівпричепами марки Volvo FMX вантажопідйомністю до 40 тонн введені в експлуатацію на базі транспортного підрозділу компанії «Прометей-АВТО» на початку січня поточного року.

«Керівництво компанії віддало перевагу саме Volvo, оскільки ці машини надійні, витривалі і адаптовані під українські дороги», – зазначив глава ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Набутий автотранспорт обладнаний системою моніторингу, що дозволяє в режимі он-лайн отримувати інформацію про місцезнаходження і пройдений маршрут. Також можливо буде здійснювати контроль за рівнем завантаження, витратою палива і навичками водіння – це основні умови зниження вартості перевезень. Всі водії, які будуть працювати на нових Volvo, пройдуть обов’язковий курс навчання з ефективної експлуатації транспорту.

Нові автомобілі Volvo будуть забезпечувати внутрішні транспортні потреби групи компаній «Прометей», а також надавати послуги логістики на ринку зернових і олійних культур по всій території України.

Читайте також

Рафаель Гороян 30-й в Рейтингу найбільших аграріїв - 2015 по версії журналу Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 30-у позицію у Рейти...

26.11.2015
«Прометей» купив ще один елеватор – на станції Йосипівка в Кіровоградській області

На початку травня мережа елеваторів «Прометей» поповнилась ще одним –...

11.04.2016
Зернотрейдер як міні-біржа, - Рафаель Гороян

​Про це керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян розповів в б...

15.12.2015