Новини компанії

Компанія «Прометей» уклала перші угоди на умовах FOB

29.09.2017

За версією журналу Forbes компанія «Прометей» займає 17 місце серед найбільших агрохолдингів України за обсягами експорту. Компанія здійснює перевалку зернових через морський порт «Південний», Миколаївський морський порт «Ніка-Тера» та Бердянський морський торговельний порт.

Постійне зростання і розвиток компанії дозволив їй скласти серйозну конкуренцію найбільшим агрохолдингам України. Як показує практика, з «Прометеєм» світові трейдери готові не тільки співпрацювати, а також давати позитивні рекомендації своїм партнерам.

Варто відзначити, що раніше компанія експортувала товар тільки на умовах CPT, і не укладала угоди на умовах FOB і CIF. З цього маркетингового року компанія «Прометей» позиціонує себе як самостійний трейдер, який починає працювати на умовах FOB і CIF.

Минулого тижня компанія «Прометей» уклала дві великі угоди з продажу 30 тис. Тонн фуражної пшениці, 10 тис. Тонн сої і 7 тис. Тонн пшениці 3-го класу на умовах FOB. Відвантаження товару здійснювалася на великотоннажні судна типу Handysize з дедвейтом 30 тисяч тонн. Покупці по обидва операціях входять до п’ятірки найбільших агрохолдингів світу.

Керівництво «Прометея» зазначає, що підприємство повністю не відійде від торгівлі на умовах СРТ, адже торгівля на цьому базисі залишається стратегічною для компанії, оскільки вона добре відточена, є досвідчені фахівці, які орієнтуються в ринкових реаліях. Тому торгівля на умовах FOB буде основним інструментом, а торгівля на умовах СРТ буде додатком до експортних продажів.

«У цьому маркетинговому році керівництво« Прометея »планує довести перевалку зернових на експорт до двох судів Panamax в місяць c дедвейтом 50 тисяч тонн зерна кожен. У компанії є всі шанси вийти в лідери з експорту зернових та олійних обсягами Panamax і Handysize. Варто відзначити, що «Прометей» готовий продавати зернові та олійні не тільки в країни Європи і Північної Африки, але також і в країни Південно-Східної Азії », – заявив один з провідних трейдерів Юнус Юсупов.

Читайте також

Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

На початку квітня група компаній «Прометей», закрила угоду про придбан...

09.04.2021
Закордонним інвесторам не цікаві лінійні елеватори

​Таку думку в інтерв'ю Elevatorist.com висловив керівник групи компані...

28.08.2015
Рафаель Гороян: Портова перевалка в Україні йде під контроль іноземного капіталу - elevatorist.com

Рафаель Гороян: Я строю елеваторний бізнес «Прометея» так, щоб він був...

27.08.2015