Новини компанії

Компания «Прометей» увеличила прием зерновых и масличных на 30%

22.08.2018

Елеватори ГК «Прометей» за 2017/2018 МР взяли від постачальників 730 тис. Тонн зернових. У порівнянні з минулим маркетинговим роком потік зерна на елеватори компанії виріс на 30%. Варто відзначити, що 41% із загального обсягу прийнятої продукції склали олійні (соняшник, соя) і 59% - зернові (ячмінь, пшениця, ріпак, кукурудза).

На збільшення обсягів перевалки зерна в 2017/2018 МР позитивно вплинула модернізація елеваторів, яка дозволила збільшити швидкість приймання зернових, а також налагоджені довірчі партнерські відносини з виробниками. Сьогодні торговці «Прометея» працюють по всій Україні і постійно нарощують клієнтську базу. Слід зазначити, що торговий відділ вийшов на більш високий рівень за рахунок збільшення кількості торговців і підвищення їх професіоналізму.
Також стабільному приросту товарообігу групи «Прометей» сприяє чесний підхід в наданні послуг, розвинена інфраструктура для відвантаження зерна на залізничний та автомобільний транспорт, використання високотехнологічного обладнання зарубіжних і вітчизняних виробників.
«Сучасні технології доробки і зберігання зерна дають можливість елеваторів приймати зерно різної якості і вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових і олійних культур на рівні світових стандартів», - зазначив керівник ДК «Прометей» Рафаель Гороян.

Читайте також

За підтримки «Прометея» в Миколаївській області пройшов турнір з греко-римської боротьби

​На минулих вихідних, 3-4 жовтня 2015 року, в с. Рівне Очаківського р-...

08.10.2015
Бізнес-кодекс Рафаеля Горояна за версією Landlord

​У одного з найбагатших бізнесменів України Рафаеля Горояна, президент...

26.05.2016
Врожайність пшениці в «Прометеї» досягла рекордних показників

​Компанія «Прометей» завершила збір озимої пшениці з середньою врожайн...

20.07.2017