ЗМІ про нас

Компанія «Прометей» увійшла в десятку найбільших агрохолдингів України за версією журналу Landlord

21.11.2017

За версією журналу Landlord група компаній «Прометей» займає 8 позицію серед найбільших агрохолдингів України. За підсумками 2016 календарного року чистий прибуток «Прометея» склала $ 12,8 млн.

На поліпшення фінансових результатів вплинула покупка п’яти елеваторів в Запорізькій області. Також позитивно позначилися безкоштовні послуги з приймання та зберігання зернових і олійних на елеваторах холдингу.

Групі компаній «Прометей» належить широка мережа елеваторів, яка дозволяє їй вміло конкурувати на ринку зберігання сільськогосподарської продукції. Загальний обсяг зерносховищ перевищує 1 млн тонн. У 2016/17 МР «Прометей» досяг найкращого експортного показника – 520 тис. Тонн продукції. Це на 10% більше торішніх обсягів.

Також в 2017 році «Прометей» почав експортувати зернові на умовах FOB. У компанії заявляють, що торгівля на умовах FOB буде основною, а на умовах CPT – доповненням до експортних продажів. У нинішньому маркетинговому році «Прометей» планує вийти на 2 млн тонн закупленого зерна. Керівництво компанії націлене довести перевалку зернових на експорт до двох судів Panamax в місяць з дедвейтом по 50 тис. Тонн.

Читайте також

Рафаель Гороян: Проблеми в логістиці заважають аграрному бізнесу розвиватися - ProAgro

Сьогодні розвитку агробізнесу в Україні заважають суттєві проблеми в л...

21.10.2017
«Прометей» реконструює елеватори і транспортну інфраструктуру навколо них

​Група «Прометей» продовжує слідувати стратегії відновлення та модерні...

29.04.2016
Вітання Рафаеля Горояна з Новим Роком та Різдвом

​Шановні колеги, друзі та партнери! Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом...

31.12.2017