Новини компанії

Компанія «Прометей» взяла участь в конференції Олійно-жирова промисловість-2018

09.11.2018

6 листопада в Києві відбувся найбільший щорічний захід олійно-жирової галузі України – міжнародна конференція «Олійно-жирова промисловість – 2018».

Основними темами на конференції були: поточний стан та прогнози розвитку світового ринку олійних, перспективні напрямки у виробництві олійних і масложирової продукції, нові ринки збуту для української нерафінованої соняшникової олії, перспективи ринку нішевих олійних культур і продуктів переробки, аналіз ситуації в сфері інфраструктури та логістики.

Доповіді семінарів були орієнтовані на ефективні стратегії олійно-жирової галузі, інновації в агросекторі і перспективи розвитку аграрної біоенергетики в Україні.

Учасниками конференції стали великі агрохолдинги, переробники олійних, трейдери, світові імпортери рослинних олій, галузеві організації, провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти, виробники обладнання, ключові експортери і споживачі олійних і продуктів переробки, представники наукових організацій та ін.

В ході конференції представник ГК «Прометей» Світлана Стицюк обговорювала найактуальніші питання олійного ринку, а також зміцнила співпрацю з міжнародними компаніями.

Читайте також

Компанія “Прометей” відправила перший Panamax з фуражною пшеницею

​Компанія “Прометей” вийшла на міжнародний ринок трейдингу на умовах F...

19.12.2017
Вітчизняне лабораторне обладнання поступається іноземним аналогам в довговічності - директор "Прометей-Гребінки"

Про те, якою має бути ідеальна лабораторія елеватора в коментарі аграр...

27.02.2015
Аграрії прибрали понад 90% площ зернових

​Станом на 1 листопада українські аграрії намолотили 58,9 млн т зерна...

02.11.2018