Новини компанії

Компанія «Прометей» взяла участь в конференції Олійно-жирова промисловість-2018

09.11.2018

6 листопада в Києві відбувся найбільший щорічний захід олійно-жирової галузі України – міжнародна конференція «Олійно-жирова промисловість – 2018».

Основними темами на конференції були: поточний стан та прогнози розвитку світового ринку олійних, перспективні напрямки у виробництві олійних і масложирової продукції, нові ринки збуту для української нерафінованої соняшникової олії, перспективи ринку нішевих олійних культур і продуктів переробки, аналіз ситуації в сфері інфраструктури та логістики.

Доповіді семінарів були орієнтовані на ефективні стратегії олійно-жирової галузі, інновації в агросекторі і перспективи розвитку аграрної біоенергетики в Україні.

Учасниками конференції стали великі агрохолдинги, переробники олійних, трейдери, світові імпортери рослинних олій, галузеві організації, провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти, виробники обладнання, ключові експортери і споживачі олійних і продуктів переробки, представники наукових організацій та ін.

В ході конференції представник ГК «Прометей» Світлана Стицюк обговорювала найактуальніші питання олійного ринку, а також зміцнила співпрацю з міжнародними компаніями.

Читайте також

Компанія «Прометей» зміцнює позиції на ринку мінеральних добрив

​У регіональних представництвах компанії «Прометей» в шести областях з...

26.04.2019
ГК "Прометей : Прагнемо, щоб зміни на краще торкнулися кожного населеного пункту, де представлена ​​компанія"

Щорічною традицією благодійного фонду Рафаеля Горояна стало надання пі...

11.10.2020
Представники компанії «Прометей» взяли участь в міжнародній конференції Global Grain Geneva 2017

​14-16 листопада в Женеві відбулося ключова подія міжнародного рівня –...

20.11.2017