Новини компанії

Компанія «Прометей» взяла участь в Масложировий конференції-2018

22.10.2018

18 жовтня в Києві II Масложирова конференція-2018 зібрала провідних фахівців і практиків агроринку. Конференція стала не тільки майданчиком обміну досвідом і окремими лайфхаками експертів галузі, а й генератором емоційних панельних дискусій.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з інструментами для збільшення і збереження прибутковості, а також з останніми розробками щодо вдосконалення та оптимізації виробничих процесів.
На конференції торкнулися розвиток олійно-жирового сегмента в Україні з різнобічних кутів, упакувавши досвід передовиків в практичні кейси. Кейси включали в себе відповіді на наступні питання: як правильно скласти контракти, щоб уберегтися від несподіваних витрат, як зберігати якість при експорті рослинних масел, куди рухаються цінові тенденції ринку сої, як на її якість впливає технологія переробки.
Учасниками конференції стали Українська аграрна конфедерація, Українська асоціація виробників і переробників сої, компанії COTECNA, «Астарта-Київ», ГК «Прометей». Компанію «Прометей» представляла трейдер Світлана Стицюк.

Читайте також

Зернотрейдінг: 5 інгредієнтів успіху – Наїра Гороян | Latifundist

Сьогодні конкуренція на ринку трейдингу досить велика. Тому, щоб залиш...

10.01.2020
Компанія «Прометей-Авто» збільшила прибуток на 6%

​Прибуток компанії в 2018 році збільшився на 6% відносно показників 20...

31.01.2019
ТОП-100 найбагатших

У ТОП-100 найбагатших людей України - 2021 за версією FORBES увійшов б...

07.05.2021