Новини компанії

Компанія «Прометей» взяла участь в Масложировий конференції-2018

22.10.2018

18 жовтня в Києві II Масложирова конференція-2018 зібрала провідних фахівців і практиків агроринку. Конференція стала не тільки майданчиком обміну досвідом і окремими лайфхаками експертів галузі, а й генератором емоційних панельних дискусій.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з інструментами для збільшення і збереження прибутковості, а також з останніми розробками щодо вдосконалення та оптимізації виробничих процесів.
На конференції торкнулися розвиток олійно-жирового сегмента в Україні з різнобічних кутів, упакувавши досвід передовиків в практичні кейси. Кейси включали в себе відповіді на наступні питання: як правильно скласти контракти, щоб уберегтися від несподіваних витрат, як зберігати якість при експорті рослинних масел, куди рухаються цінові тенденції ринку сої, як на її якість впливає технологія переробки.
Учасниками конференції стали Українська аграрна конфедерація, Українська асоціація виробників і переробників сої, компанії COTECNA, «Астарта-Київ», ГК «Прометей». Компанію «Прометей» представляла трейдер Світлана Стицюк.

Читайте також

До уваги постачальників с/г продукції!

Шановні виробники, щиро вдячні, що Ви обрали нашу компанію для реал...

11.03.2015
Пілотний проект: ГК «Прометей» відправила с/г продукцію в порт без залучення транспортно-експедиторських компаній

У зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку ж/д перевезень і профіцит...

28.01.2021
У «ТОП-20 найбільш успішних українських менеджерів» увійшов керівник ГК Прометей Рафаель Гороян

​Журнал «Власть денег» традиційно представив рейтинг «Топ-20 найуспішн...

08.11.2019