Новини компанії

Компанія «Прометей» взяла участь в Масложировий конференції-2018

22.10.2018

18 жовтня в Києві II Масложирова конференція-2018 зібрала провідних фахівців і практиків агроринку. Конференція стала не тільки майданчиком обміну досвідом і окремими лайфхаками експертів галузі, а й генератором емоційних панельних дискусій.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з інструментами для збільшення і збереження прибутковості, а також з останніми розробками щодо вдосконалення та оптимізації виробничих процесів.
На конференції торкнулися розвиток олійно-жирового сегмента в Україні з різнобічних кутів, упакувавши досвід передовиків в практичні кейси. Кейси включали в себе відповіді на наступні питання: як правильно скласти контракти, щоб уберегтися від несподіваних витрат, як зберігати якість при експорті рослинних масел, куди рухаються цінові тенденції ринку сої, як на її якість впливає технологія переробки.
Учасниками конференції стали Українська аграрна конфедерація, Українська асоціація виробників і переробників сої, компанії COTECNA, «Астарта-Київ», ГК «Прометей». Компанію «Прометей» представляла трейдер Світлана Стицюк.

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь в конференції «Агробілд: Зберігання та логістика зерна»

У Києві 9 лютого 2018 року відбулася конференція «Агробілд: Зберігання...

12.02.2018
Вітання з 8 березня від Рафаеля Горояна

​Дорогі жінки! Щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом - Міжнар...

07.03.2020
Благодійний фонд Рафаеля Горояна надав допомогу дітям протитуберкульозного санаторію «Дубки»

​До нового навчального року Благодійний фонд Рафаеля Горояна разом зі...

01.09.2017