Новини компанії

Компанія «Прометей» зміцнює позиції на ринку мінеральних добрив

26.04.2019

У регіональних представництвах компанії «Прометей» в шести областях з осені 2018 року розпочали реалізовувати міндобрива. Сільгоспвиробникам був запропонований широкий асортимент: аміачна селітра, карбамід, амофос, сульфати магнію і амонію, суперфосфати. У перший рік був досягнутий рівень продажів – 100 тис. тонн. У 2019 році компанія планує вийти на 300 тис. тонн.

Ключовою перевагою співпраці з компанією «Прометей» є економія на логістиці і швидка доставка товару. Клієнти можуть не тільки придбати міндобрива, а й обміняти їх за вигідними цінами на продовольчу пшеницю, насіння соняшника, сою, кукурудзу. При цьому фермер значно економить на логістиці, везучи добрива на тій же машині, на якій привіз сільгосппродукцію.

У планах ГК «Прометей» найближчим часом вийти на ринок засобів захисту рослин (ЗЗР) і торгівлі насінням, відкрити напрямок доставки дизпалива.

Мета – створити свого роду економний супермаркет для фермера – при покупці зерна компанія дасть йому хорошу ціну і міндобрива аграрій зможе придбати зі знижками.

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав дітей-інвалідів з Днем Святого Миколая

​19 грудня відзначається одне з найщиріших і душевних свят – День Свят...

19.12.2017
Глава «Прометея» Рафаель Гороян: Позитивні зміни в аграрному бізнесі відбуваються вже сьогодні

Керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян зазначає, що сьогодн...

03.08.2017
“Прометей” відкриє новий елеватор у м.Вознесенськ на початку квітня

Елеватор «Прометей» в м Вознесенськ Миколаївської області почне працюв...

26.03.2015