Новини компанії

Миколаївці з вдячністю прийняли допомогу з рук в руки

21.05.2020

Під час пандемії компанії, бізнесмени і меценати надають допомогу в боротьбі з поширенням і наслідками коронавiруса. У місті Миколаєві одним з ініціаторів стала компанія «Прометей».

Так, як ще в перші дні карантину, через підвищення попиту і загальної паніки, дезінфікуючі засоби стали дефіцитним і дорогим продуктом, управління компанії прийняло рішення надати допомогу з рук в руки мешканцям міста. З середини березня, щотижня проводилася видача антисептиків і листівок з рекомендаціями щодо зменшення ризику зараження. Слова подяки компанія отримує, як від городян, так і від установ.
- «У цей нелегкий час, дуже цінно, що ви піклуєтеся про незахищені верстви населення - пенсіонерів, малозабезпечених сім'ях, людей з обмеженими можливостями. Спасибі керівництву ГК «Прометей» за надану допомогу », - відгукуються миколаївці.
- «Ми вдячні Вам за допомогу в вигляді коштів антибактеріального захисту та гігієни. Приємно усвідомлювати, що в нашій країні є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє» - висловив слова подяки колектив Державного реабілітаційної установи Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія».
Отримати антисептик могли всі бажаючі. Місце і час акцій анонсувалося в ЗМІ, на сторінках соціальних мереж та офіційному сайті компанії.

Читайте також

Прометей 2020 Новорічний Корпоратив

11.01.2020
Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017
Закордонним інвесторам не цікаві лінійні елеватори

​Таку думку в інтерв'ю Elevatorist.com висловив керівник групи компані...

28.08.2015