Новини компанії

Миколаївці з вдячністю прийняли допомогу з рук в руки

21.05.2020

Під час пандемії компанії, бізнесмени і меценати надають допомогу в боротьбі з поширенням і наслідками коронавiруса. У місті Миколаєві одним з ініціаторів стала компанія «Прометей».

Так, як ще в перші дні карантину, через підвищення попиту і загальної паніки, дезінфікуючі засоби стали дефіцитним і дорогим продуктом, управління компанії прийняло рішення надати допомогу з рук в руки мешканцям міста. З середини березня, щотижня проводилася видача антисептиків і листівок з рекомендаціями щодо зменшення ризику зараження. Слова подяки компанія отримує, як від городян, так і від установ.
- «У цей нелегкий час, дуже цінно, що ви піклуєтеся про незахищені верстви населення - пенсіонерів, малозабезпечених сім'ях, людей з обмеженими можливостями. Спасибі керівництву ГК «Прометей» за надану допомогу », - відгукуються миколаївці.
- «Ми вдячні Вам за допомогу в вигляді коштів антибактеріального захисту та гігієни. Приємно усвідомлювати, що в нашій країні є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє» - висловив слова подяки колектив Державного реабілітаційної установи Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Мрія».
Отримати антисептик могли всі бажаючі. Місце і час акцій анонсувалося в ЗМІ, на сторінках соціальних мереж та офіційному сайті компанії.

Читайте також

Прометей-Чотирбоки: майстер-клас з модернізації підлогового зерносховища

​В Україні є багато старих зерносховищ, які рано поки списувати з раху...

19.02.2020
Генеральний директор виробничих компаній ГК «Прометей» Аслан Романович Мурадян розповів Latifundist про розширення агробізнесу на півдні

ГК «Прометей» розширила агроактиви за рахунок земель на півдні країни....

20.07.2021
Група компаній «Прометей» поповнила автопарк тягачами Volvo

​В рамках програми регулярного оновлення та розширення матеріально-тех...

12.12.2019