Новини компанії

Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

09.04.2021

В рамках угоди придбано агропідприємство в Миколаївській області (Баштанський район), площею майже 10 тис га. Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки - 20 тис га.

- «Нове господарство крім родючих земель, має дуже вдале розташування, поля згруповані, великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. У свою чергу це дозволяє оптимізувати витрати на обробку грунту і догляд за полями. Крім цього, частина земель господарства зрошується і є можливість збільшити частку зрошуваних земель, що досить перспективно для сільського господарства півдня », - зазначив агроном виробничої компанії« Прометей » Ілля Троїцький.


У поточному році група реалізовує свої плани про потужному поглинанні активів - розширюючи елеваторну мережу і нарощуючи земельний банк. - Ми плануємо і подальший розвиток в цьому напрямку, але як в елеваторній, так і у виробничому сегменті поспіх може виявитися фатальним. Аграрне виробництво пов'язане з великою кількістю труднощів: крім погодних і ринкових ризиків, є постійна потреба в інвестиції, в засоби виробництва, потрібні професійні кадри і так далі.

Ментально створити працюючу систему, коли досвід передається від керівника до заступника, неможливо. На це йде багато часу, тому і зростання буде відповідати темпам розвитку, - зазначив власник компанії Рафаель Гороян. Придбані землі вже почали підготовку до посівної. У цьому сезоні планується задіяти новий актив і отримати високі показники врожайності по соняшнику і зернових.

Читайте також

Рафаель Гороян взяв участь в Міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я: Trade Must Go On»

Керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян взяв участь в XIII Міжнародні...

28.04.2016
«Прометей» піклується про місцеву громаду села Шевченкове

​Обов'язковою складовою корпоративного управління групи компаній «Пром...

11.01.2017
Група «Прометей» дає друге дихання залізобетонним елеваторам старої побудови

​За другий квартал 2016/2017 маркетингового року стратегія розвитку ел...

31.01.2017