Новини компанії

Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

09.04.2021

В рамках угоди придбано агропідприємство в Миколаївській області (Баштанський район), площею майже 10 тис га. Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки - 20 тис га.

- «Нове господарство крім родючих земель, має дуже вдале розташування, поля згруповані, великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. У свою чергу це дозволяє оптимізувати витрати на обробку грунту і догляд за полями. Крім цього, частина земель господарства зрошується і є можливість збільшити частку зрошуваних земель, що досить перспективно для сільського господарства півдня », - зазначив агроном виробничої компанії« Прометей » Ілля Троїцький.


У поточному році група реалізовує свої плани про потужному поглинанні активів - розширюючи елеваторну мережу і нарощуючи земельний банк. - Ми плануємо і подальший розвиток в цьому напрямку, але як в елеваторній, так і у виробничому сегменті поспіх може виявитися фатальним. Аграрне виробництво пов'язане з великою кількістю труднощів: крім погодних і ринкових ризиків, є постійна потреба в інвестиції, в засоби виробництва, потрібні професійні кадри і так далі.

Ментально створити працюючу систему, коли досвід передається від керівника до заступника, неможливо. На це йде багато часу, тому і зростання буде відповідати темпам розвитку, - зазначив власник компанії Рафаель Гороян. Придбані землі вже почали підготовку до посівної. У цьому сезоні планується задіяти новий актив і отримати високі показники врожайності по соняшнику і зернових.

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь у Міжнародній конференції Black Sea Oil Trade-2017

19 вересня м в Києві відбулася V Міжнародної конференції «Black SeaOil...

21.09.2017
В Одесі відкрився п'ятий торговий офіс компанії «Прометей»

Група компаній «Прометей» розширює регіони присутності. З метою більш...

27.10.2020
Рафаель Гороян взяв участь у відкритті терміналу COFCO і поділився своїми враженнями з Landlord

​Новий термінал Cofco в Україні може перевалювати 2,5 млн. т зерна на...

26.05.2016