Новини компанії

На VII Міжнародній конференції «Black Sea Oil Trade-2019» представник компанії «Прометей» взяв участь в обговоренні перспектив олійного ринку

13.09.2019

5 вересня, в Києві відбулася VII Міжнародна конференція «Black Sea Oil Trade-2019». Організатор – консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт» запросив провідних представників агробізнесу обговорити перспективи і напрямки розвитку олійного сектора.

На світовому ринку олійної сировини і продуктів переробки Україна стрімко зростає і підвищує інтерес до власної продукції. За останні 10 років, українське виробництво олійних виросло в 2 рази, що допомогло підвищити попит на товари і зарекомендувати Україну як надійного партнера, серед гравців світового агробізнесу.

Участь в конференції взяли понад 220 делегатів з 26 країн світу, компанію «Прометей» представляла менеджер відділу продажів Світлана Стицюк.

Питання, що обговорюються на конференції, дали можливість представнику компанії «Прометей» не тільки взяти участь в обговоренні ключових моментів, на які варто акцентувати увагу в наступному сезоні, отримати рекомендації для успішної адаптації бізнес стратегій в умовах мінливого ринку олійної сировини, а й розширити коло бізнес -контактів компанії.

Читайте також

Відпочинок з користю для бізнесу: «Прометеевци» відвідали Західну Україну

​15-19 червня відбулася ділова поїздка фахівців зерноторгівельної комп...

26.06.2017
На Миколаївщині місцеві фермери протистоять земельному рейдерству

18.04.2017
ГК Прометей виходить на експорт з Китаєм

​Згідно з офіційним реєстром державної служби України з питань безпеки...

28.10.2019