Новини компанії

Новополтавському елеватору "Прометей" виповнилося 10 років

10.04.2014

8 квітня 2004 року компанія «Прометей» почала будівництво першого складу елеваторного комплексу в с.Шевченкове Новополтавського р-ну Миколаївської області.


Сьогодні комплекс споруд Новополтавського елеватора розташований на території понад 3 га. У його складі - 2 (трьох- і двусоставний) сертифікованих складу підлогового зберігання загальної накопичувальної потужністю 25-30 тис. Тонн., Сучасна лабораторія для аналізу показників зернових і олійних культур, вагова на 60 тонн, автопідйомник. Також, до початку 2014/2015 маркетингового року, планується завершити будівництво ще одного сховища на 25 тис. Тонн, завдяки якому потенційний обсяг зберігання на елеваторі збільшиться до 50 тис тонн. Близько нового складу будується також додатковий автопідйомник.

Елеватор обладнаний сушаркою і сепаратором вітчизняного виробництва, які, за словами керівника групи компаній «Прометей», Рафаеля Горояна, нічим не поступаються іноземним аналогам. «Я не бачу сенсу витрачати зайві кошти на обладнання, яке просто краще виглядає, - зазначає Р.Гороян. Техніка повинна працювати - виконувати ті функції, які прописані в техпаспорті. І якщо сушарка або сепаратор радянських часів з деякими вдосконаленнями відмінно справляються зі своїм завданням, приносять прибуток, навіщо гнатися за новою красивою імпортної «іграшкою»?
Оборот елеватора в середньому за місяць становить від 5 тис. Тонн соняшнику, при цьому потенціал відвантаження з елеватора в Новополтавці досягає 1000 тонн на добу.

За словами керівника «Прометея», обслуговування Новополтавського елеватора обходиться компанії в 100 тис. Грн щомісяця. Ця сума включає витрати на заробітну плату, техогляд обладнання, придбання палива та оплату енергоресурсів та ін.

Безперебійну роботу комплексу сьогодні забезпечує колектив з 13 співробітників, місцевих жителів с. Шевченкове, на чолі з директором С.П.Кругляк, яка почала працювати на елеваторі на посаді лаборанта. На сьогоднішній день «Прометей» налагодив постійні дружні відносини з керівництвом сільської ради, компанія активно брала участь в ремонті доріг селища, регулярно виступає спонсором святкових заходів, дитячих конкурсів.

Новополтавський елеватор є одним з п'яти елеваторів компанії «Прометей», яка понад 20 років займається закупівлею і реалізацією зернових культур і соняшнику на півдні України, а з початку 2014 р придбала також елеватори - в Кіровоградській області та смт. Гребінки під Києвом. Компанія практикує надання послуг доробки та зберігання зернових і соняшнику виключно на базі бетонних складів підлогового типу зберігання. Загальна накопичувальна потужність елеваторів «Прометея» досягає 180 тис. Тонн

Читайте також

Прометей отримав $ 10 млн кредиту від Чорноморського банку торгівлі та розвитку

«Чорноморський банк торгівлі і розвитку» (ЧБТР) виділив кредитні кошти...

18.03.2020
Спілкування на зерновому ринку відбувається на базі елеваторів – Рафаель Гороян

З​а 2 роки обсяг реалізації групи «Прометей» виріс в 4 рази за рахунок...

25.03.2020
Компанія «Прометей» взяла участь в конференції Олійно-жирова промисловість-2018

​6 листопада в Києві відбувся найбільший щорічний захід олійно-жирової...

09.11.2018