Новини компанії

Переїзд головного офісу ГК «Прометей» - нова сторінка і нові рубежі в розвитку компанії

08.06.2021

Вже заведено, що «Прометей» стає «родоначальником трендів». І якщо раніше це стосувалося безпосередньо тієї індустрії, в якій сконцентровані бізнес-процеси «Прометея», то наразі мова йде про потужний стимул, який задав власник групи Рафаель Гороян всім великим підприємцям Миколаєва. Йдеться про будівлю нового головного офісу компанії, що розташувалася за адресою Потьомкінська, 114.

На етапі проектування групою були задані високі стандарти, як до параметрів комфортності будівлі, так і до його естетичного вигляду. Зокрема, новий офіс був спроектований за швейцарською технологією з використанням системи вентильованого фасаду, який здатний не тільки не пропускати холод, але і утримувати всередині тепло. В ході будівництва фасаду центрального офісу був використаний унікальний «дихаючий» камінь - гірська порода туфу, привезена безпосередньо з Вірменії.

Нова офісна будівля групи є унікальним місцем. Історична самобутність гармонійно поєднана з інфраструктурної адаптивністю місцевості. Будівля знаходиться в історичному центрі міста, до нього легко дістатися як на громадському, так і на особистому транспорті. Вигідне інфраструктурне розташування і високоестетичний екстер'єр роблять центральний офіс ГК «Прометей» максимально комфортним як для співробітників компанії, так і для жителів міста.

Офіс оснащений новітніми системами безпеки та контролю, зокрема електронною системою ідентифікації доступу в офіс і системою протипожежного захисту і пожежогасіння.

Важливим фактором також є інвестиційна складова проекту. Місто отримало не тільки нову естетично ексклюзивну споруду, а й повноцінно працюючий офісний центр. Це стане додатковим стимулом для амбітних професіоналів, які хочуть працювати в Миколаєві.

- «Хоча зараз інвестиції в будівництво в місті - це збиткова справа. Ця будівля - це якість, це для себе, для історії міста», - зазначив бізнесмен Рафаель Гороян.

При створенні нового офісу була здійснена масштабна робота, втіленням якої стала ексклюзивна будівля, аналогів якій в регіоні немає. А тим часом, на черзі другий корпус, який мостами буде об'єднуватися з основним корпусом. По завершенні проекту будівля буде розрахована на 500 робочих місць.

Нагадаємо, що для оперативної і якісної взаємодії з сільгоспвиробниками представництва компанії «Прометей» в Україні також успішно працюють в Києві, Кропивницькому, Запоріжжі та Одесі.

Читайте також

«Прометей» придбав 5 елеваторів в Запорізькій області

​Сім’я зерносховищ групи компаній «Прометей» поповнилася 5 елеваторами...

06.03.2017
ГК «Прометей» в ТОП-15 найбільших елеваторних компаній

​Сайт Elevatorist.com згідно відкритих даних компаній-учасників склав...

10.04.2019
Один з найбільших в ГК Прометей: Помошнянський елеватор

Другий за величиною елеватор Групи компанії «Прометей» знаходиться в К...

17.11.2020