Новини компанії

Пілотний проект: ГК «Прометей» відправила с/г продукцію в порт без залучення транспортно-експедиторських компаній

28.01.2021

У зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку ж/д перевезень і профіцитом рухомого складу, в групі компаній «Прометей» було прийнято рішення запустити пілотний проект по відправці с/г продукції своїми силами без залучення транспортно-експедиторських компаній. Після калькуляції всіх витрат, економія склала 17% від ринкової вартості за умови залучення експедиторських компанії.

- «В компанії працює кваліфікований штатний спеціаліст з ж/д логістики. Для забезпечення максимальної ефективності, було прийнято рішення, працювати з власником ПС, що дозволило, минаючи посередників, отримати мінімальний тариф оренди вагонів-зерновозів. На навантаження був відправлений ЖД логіст для забезпечення контролю навантаження і навчання співробітника елеватора технології пломбування вагонів, і подальшого оформлення відправки в програмі АС-Клієнт. Для забезпечення схоронності вантажів була залучена охоронна компанія, так як почастішали випадки розкрадання вантажів. Вагони успішно прибули в порт і вивантажені в повному обсязі" - коментує Євгенія Федорук, керівник відділу логістики компанії «Прометей».

Після завершення відвантаження всієї партії, фактична калькуляція витрат, показала економію на 23%. Скорочення витрат на логістиці, стало можливим через наступні фактори: сезонне зниження оренди ПС; контроль відвантаження та оформлення вагонів силами ЖД логіста компанії.


Читайте також

Рафаель Гороян: Від рівня транснаціоналів нас відділяє лише час

​Сьогодні група компанії «Прометей» ще не встигла вийти на транснаціон...

07.06.2019
Рафаель Гороян: «Елеваторний арсенал« Прометей »збільшився до 24 комплексів, а Сумська область стала дев'ятим регіоном, де буде представлена ​​група»

Компанія «Прометей» приступила до активного розширення елеваторних пот...

18.06.2020
Весняна посівна виробничої компанії «Прометей» виходить на фінішну пряму

Виробнича компанія «Прометей» продовжує весняну посівну. Загальна пло...

12.05.2021