Новини компанії

Понад 200 співробітників ГК «Прометей» взяли участь у щорічному корпоративному чвертьмарафоні «Я обираю спорт»

19.07.2021

Маршрут спортивного заходу був обраний також не випадково. Учасники повинні були подолати дистанцію в 10 км. на Трасі здоров'я. Схема забігу передбачала маршрут від Парку Шевченка (Ланжерон) уздовж мальовничих схилів і піщаних пляжів до, майже самої Аркадії. Назва маршруту говорить сама за себе: тут щодня і незалежно від погодних умов збираються прихильники здорового способу життя.

Реєстраційна частина марафону почалася о 9.00 ранку. До цього часу співробітники ГК «Прометей» з усіх куточків України вже встигли зібратися в зоні старту на Трасі здоров'я. Взяти участь у забігу мав можливість кожен працівник, і переважна більшість скористалася цією можливістю, адже про медалі марафонця і нагородні кубки мріє що не кожен з нас.

Для безпеки, зручності і комфорту бігунів організаторами заходу було передбачено медичний супровід, пункти гідратації та ін. Коректність підбиття підсумків і дотримання правил забігу контролювали представники Федерації легкої атлетики Миколаївської області.

Переможцями серед чоловіків з наступними результатами стали:

1 місце - Денис Бричковский з результатом 41:52:3

2 місце - Олександр Шилівський (43:30:3)

3 місце - Максим Анохін (45:05:5)

Серед жінок переможницею стала багаторазова чемпіонка чвертьмарафонів компанії «Прометей» - Олена Зінов'єва з результатом 1,00:23,5 (1:23:5 секунди). 2-е місце посіла Анна Семерджян - 1,00:35,4. 3-е місце виборола Грицьків Ірина - 1,06:30:2.

ГК «Прометей» вже третій рік поспіль організовує корпоративні забіги, тим самим підтримую і популяризує спортивний рух як в масштабах компанії, так і на регіональному рівні. Чвертьмарафон «Я обираю спорт» входить до складу програми підтримки здорового способу життя співробітників і є одним з основних в портфелі КСВ.

​Чи може п’ятниця перед довгоочікуваними вихідними бути ще кращою? Зви...