Новини компанії

Представники ГК «Прометей» обговорили розвиток українського зернового ринку на конференції «Black Sea Grain-2019»

17.04.2019

10-11 квітня в Києві відбувся один з найбільших світових зернових форумів – 16-я Міжнародна конференція «Black Sea Grain-2019». Захід об’єднав лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор’я і світу.

На форумі обговорювалися ключові тенденції аграрного ринку в світовому та регіональному розрізі, прогнози врожаю, розвиток логістики, реформи і інвестиції в сільське господарство, актуальні аспекти поточного сезону і перспективи 2019/20 сезону.

Увага до одного з найбільших світових зернових форумів була обумовлена значимістю регіону в світовій торгівлі зерновими, особливо пшеницею і виробництві олійних культур.

Провідні світові експерти з 10 країн світу поділилися своїм баченням про розвиток аграрного сектора України та інших країн Чорноморського регіону. У програмі цього року акцент був зроблений на глобальних трендах і змінах в агросекторі, впливі торгівельних війн на майбутнє світового виробництва і експорту сільськогосподарської продукції.

Результатом конференції для представників ГК «Прометей» на чолі з Рафаелем Горояном, головою правління компанії, стало отримання найбільш актуальної і професійної інформації про поточні тенденції ринку. «Black Sea Grain-2019» став комунікаційною платформою для розширення кола бізнес-контактів і розкриття значного потенціалу компанії перед світовими гравцями зернового бізнесу.

Фото організаторів конференції «Black Sea Grain-2019» – «УкрАгроКонсалт»

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь в конференції «Агробілд: Зберігання та логістика зерна»

У Києві 9 лютого 2018 року відбулася конференція «Агробілд: Зберігання...

12.02.2018
У п'ятірку лідерів компаній по елеваторним потужностям в Україні 2019 увійшла ГК «Прометей»

​За підсумками рейтингу «ТОП-15 компаній по елеваторним потужностям в...

29.02.2020
Автомобіль повинен відповідати, - Рафаель Гороян для журналу LANDLORD

​Власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян - про автомобілі Mer...

04.08.2016