Новини компанії

Представники ГК «Прометей» взяли участь у ІІ Аграрному Форумі Елеватор-2020

10.02.2020

24 січня в київському міжнародному виставковому центрі «Український дім» відбувся ІІ Аграрний Форум Елеватор-2020 року, організатор - Українська Зернова Асоціація та група компаній «ПроАгро».

Головною метою зустрічі стало обговорення нагальних проблем та можливостей стабільного розвитку елеваторного напрямки представниками влади та аграрного бізнесу.
Учасники форуму міркували про слабкі сторони елеваторного напрямки, шукали шляхи їх усунення та обговорювали можливості модернізації елеваторних комплексів.
В обговоренні актуальних питань і завдань елеваторної галузі, найближчими планами і перспективами розвитку на форумі Елеватор-2020 поділилися і представники ГК «Прометей»: генеральний директор елеваторного напрямки - Карен Гороян, а також керівники Новополтавського і Пологівського елеваторів - Кудрін Олександр і Шутов Олександр.
З кожним роком ГК «Прометей» все більше нарощує свої елеваторні потужності. Тільки за 2019 рік активи компанії поповнилися трьома новими елеваторні комплексами в Дніпропетровській області та сучасним металевим силосним елеватором в Одеській. У 2020 році, компанія не планує зупинятися на досягнутому. Розширення елеваторної мережі і модернізація наявних активів - завдання, яке вже знаходиться в процесі успішної реалізації.

Читайте також

Рафаель Гороян: Модернізувати старий елеватор дешевше, ніж побудувати сучасний

​Власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян вважає, що дешевше м...

07.05.2018
Прометей інвестує в зерносховища і транспортну логістику

16.09.2016
ГК «Прометей» в ТОП-15 найбільших елеваторних компаній

​Сайт Elevatorist.com згідно відкритих даних компаній-учасників склав...

10.04.2019