Новини компанії

«Прометей» допоміг відремонтувати дах дитячого садка в селищі Казанка

26.04.2016

Група «Прометей» вже багато років дотримується політики активної соціальної відповідальності і перед своїми співробітниками, і перед жителями районів, на території яких працюють підрозділи компанії.

Керівництво компанії завжди йде назустріч місцевим громадам і в цей раз не залишилося байдужим до прохання про допомогу співробітників ДНЗ «Колобок» в селищі Казанка Миколаївської області, де навчаються 34 дитини. Напередодні в одній із кімнат дитячого садка, де проводять заняття з молодшою групою, через зношеність споруди і відсутність своєчасного ремонту, обвалилася стеля. На щастя, малюків у цей момент в приміщенні не було, і ніхто не постраждав.

«Прометей» оперативно виділив необхідні кошти для ремонту і на сьогоднішній день всі роботи по відновленню покрівлі завершені. Дітлахи благополучно повернулися в свою групу.

У селищі Казанка (ст. Казанка) розташований один з елеваторів групи «Прометей», придбаний у липні 2015 року. Практично всі діти дошкільного віку співробітників підприємства відвідують цей дитячий садок.

Читайте також

Працюємо з вогнем в очах. Принципи корпоративного успіху Прометея

AgroRobota.com.ua вирішила познайомитися з нами ближче і дізнатися, як...

16.06.2020
ГК «Прометей» виходить на зовнішні ринки соняшникової олії

Компанія «Прометей» розпочала реалізацію проекту з виробництва соняшни...

28.08.2021
«Прометей» отримав торгове фінансування від Rietumu Bank на суму $ 2 млн.

​Зерноторгівельна компанія «Прометей» і латвійський банк Rietumu підпи...

18.11.2015