Новини компанії

Прометей інвестував у будівництво елеваторів $ 6 млн

13.07.2015

Група компаній «Прометей» з липня 2014 р реінвестувала в розвиток елеваторів і логістичний напрям бізнесу $ 6 млн або 33,8% прибутку. З них 59% коштів було витрачено на розширення мережі, будівництво та переобладнання елеваторів, 41% - на поповнення автопарку і ремонт зерновозів.

За минулий маркетинговий рік - з липня 2014 по червень 2015 року «Прометей» розширив виробничу базу основних підприємств групи - елеваторного сервісу та зернових перевезень.


У вересні 2014 р після піврічного періоду реконструкції, перше зерно на доопрацювання і зберігання прийняв елеватор «Прометей» в смт. Гребінки Васильківського р-ну Київської області, придбаний групою в лютому 2014 р листопаді 2014 р сім'ю «Прометей» поповнив елеватор в м Вознесенськ Миколаївської області, на базі якого через 5 місяців реконструкційних робіт приймання зернових почалася в квітні 2015 р Крім того, в червні 2015 р була введена в експлуатацію частину складів елеватора «Прометей» в м Долинська Кіровоградської області.


Таким чином, інвестиції в елеваторній сегменті бізнесу були спрямовані на розширення мережі елеваторних комплексів, реконструкцію складів, модернізацію обладнання та технологічного процесу.


Крім відновлення потужностей, на території ЛОЦКИНСЬКИЙ і Дніпровського філій був проведений капітальний ремонт дорожнього покриття, в рамках якого асфальт замінили на більш стійкі до високих вагових навантажень бетонні плити.


Інший об'ємної статтею інвестицій групи стало розширення логістичного потенціалу - поповнення автопарку зерновозів. За програмою лізингу від «Порше-Фінанс» з липня минулого року автопарк зерновозів поповнили 8 «автопоїздів» німецької компанії MAN, і ще 9 автомобілів з причепом Scania закупили за лізинговим договором з «Сканія-Кредит». Таким чином, в активі транспортного підрозділів групи сьогодні 33 вантажних автомобіля вантажопідйомністю в середньому до 40 тонн.


«Прометей» традиційно реінвестує в оновлення матеріально-технічної бази елеваторів і автопарку. Це - наші власні кошти. Я вважаю, що в бізнесі головне не швидкі темпи, а стійкість розвитку. Ми принципово не залучаємо позикові кошти, покладаємося тільки на свої сили. І, як показують результати, ця практика на сьогоднішній день себе виправдовує », - зазначив керівник групи компаній« Прометей »Рафаель Гороян.


У стратегії розвитку «Прометей» дотримується традиційного підходу - відновлення бетонних складів, споруджених в 70-80-х роках минулого століття. Реконструкція включає перекриття складських приміщень, оновлення систем перекидання зерна, обладнання вагових майданчиків, автопідйомників, сепараторів і сушарок. Крім того, значна увага оновленню дорожнього покриття на елеваторах і прилеглої території.

Читайте також

"Ми не зупиняємося!" ГК «Прометей» виділила додаткові 500 тис. грн. на підтримку української армії

Як повідомляє прес-служба, компанія продовжила фінансування корпоратив...

19.03.2022
Фінансова звітність ТОВ "КОМПАНІЯ ПРОМЕТЕЙ" згідно з МСФЗ, за рік, який закінчився 31.12.20

ТОВ "КОМПАНІЯ ПРОМЕТЕЙ" сьогодні оголосила фінансові показники діяльно...

10.06.2021
Засновник Групи Компаній «Прометей» Рафаель Гороян про ситуацію навколо України

«Рішення тікати — коротке та невірне. Ми повинні не тільки брати від у...

22.02.2022