Новини компанії

«Прометей» купить чотири елеватори в Кіровоградській і Хмельницькій областях

13.03.2020

Група компаній «Прометей» (Миколаївська обл.) Найближчим часом має намір придбати чотири елеватори в Кіровоградській і Хмельницькій областях, збільшивши їх загальну кількість до 12.

«Сьогодні« Прометей »купує ще чотири великих елеватора, в Кіровоградській і Хмельницькій областях. У нас вісім елеваторів, буде дванадцять, і ми обов'язково збираємося потрапити в список великих елеваторістов, тому що у нас буде вже 500 тис. Тонн зберігання. Зараз наші елеватори максимум завантажують 350- 400 тис. Тонн », - сказав журналістам в ході міжнародної конференції Global Grain Geneva 2015 президент Прометея», Рафаель Гороян.
Він не уточнив назву компанія, у якій збирається придбати нові потужності, посилаючись на умови конфіденційності угоди.
За його словами, за останні два роки мережа елеваторів «Прометей» зросла від 3-х до 8-ми, автопарк оновився 27-ю великотоннажними зерновозами, обсяги продажів зросли в три рази, до 350 тис. Тонн.
«Я максимально намагаюся не підвищувати ціни на послуги зі зберігання. Цього року приймання зернових у нас безкоштовна, як і предпродажное зберігання - якщо згодом постачальник продає зерно «Прометею». Сподіваюся, за підсумками поточного МР вийдемо на 500 тис. Тонн реалізації », - додав керівник компанії.
У листопаді 2015 року «Прометей» відкрив другий торговий офіс - в Кіровограді.
Як повідомлялося, «Прометей» в кінці липня 2015 р купила елеваторний комплекс в с.Казанка і с.Володимирівка Миколаївській області.
Довідка. ГК «Прометей» надає послуги зі зберігання, доробки і логістики зернових культур і соняшнику на базі восьми елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській, Київській областях.

Читайте також

Компанія «Прометей» збільшила обсяги відвантаження зернових

​З початку сезону 2017 компанія «Прометей» опрацювала понад 90 тис. То...

18.07.2017
Рафаель Гороян для Latifundist.com: “Від відкриття ринку землі виграють всі”

Відкритий ринок землі в розвинених країнах – нормальне явище. Чи запіз...

01.11.2019
Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав з Днем знань Казанківський професійний аграрний ліцей

вересня 2018 г. Благодійний Фонд Рафаеля Горояна за підтримки компані...

04.09.2018