Новини компанії

«Прометей» купив 3 елеватора в Кіровоградській, Хмельницькій та Миколаївській областях

21.06.2016

Мережу елеваторів групи «Прометей» на початку червня поповнили 3 елеваторами – в м. Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області, в с. Чотирбоки Шепетівського району Хмельницької області та в м. Снігурівка Миколаївської області. Таким чином, загальна кількість елеваторів «Прометей» зросла до 12.

На момент покупки усі елеватори знаходилися в робочому стані, тому приймання зернових і олійних культур на місцях не припинялося.

Елеватор в м. Помічна розташований на території 21 га, це комплекс з 10 силосних корпусів і 21 складу підлогового типу зберігання. Загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 130 тис. тонн. Половина складів механізовані – обладнані системою верхніх і нижніх галерей. Комплекс оснащений 3-ма точками прийомки, а також електронними автомобільними вагами. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою 3-х сушарок і 5-ти зернових сепараторів.

Лабораторія елеватора оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу шести культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, ріпаку та сої.

До елеватору підведена ж/д гілка, є вагонні ваги, тепловоз, таким чином є можливість відвантаження на ж/д транспорт.

Елеваторний комплекс в с. Чотирбоки складається з 15 складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної ємністю до 30 тис. тонн. Елеватор оснащений 5-ма точками прийомки, а також автомобільними вагами. Склади механізовані – обладнані системою верхніх і нижніх галерей. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою 2-х зернових сепараторів, а також 3-х зернових сушарок.

Лабораторія елеватора атестована для аналізу шести культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, ріпаку та сої. Підведена ж/д гілка.

Снігурівський елеваторний комплекс складається з 15 складів підлогового типу зберігання і 2-х силосних корпусів, загальною ємністю до 78 тис. тонн. Більшісьб зерносховищ механізовані, елеватор оснащений 5-ма точками прийомки зерна і обладнаний автомобільними вагами. Для доопрацювання зерна використовуються 4 сепаратора, один з яких пересувний, а також 2 зернові сушарки.

Лабораторія комплексу оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 13 культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, жита, тритикале, вівса, проса, гороху, гірчиці, сорго, ріпаку та сої.

Також до елеватору підведена ж/д гілка, є вагонні ваги вантажопідйомністю до 150 тонн, власний тепловоз, та можливість відвантаження на ж/д транспорт.

«В першу чергу хочемо подякувати нашим партнерам, сільгоспвиробникам за співпрацю. Ми ростемо, розвиваємося і розширюємо мережу елеваторів. У новий маркетинговий рік «Прометей» зайшов вже з 12 елеваторами в 4 областях України. І це не межа. Загальна накопичувальна ємність складів перевалила 600 тисяч тонн. Ми зайняли важливі стратегічні галузі і стали ще ближче до фермера. А чим ближче покупець, тим дорожче виробник зможе продати свою продукцію. У цьому сезоні товарообіг «Прометея» склав близько 1 млн. тонн. Ми пропонуємо тільки якісний сервіс і працюємо над тим, щоб компанія не втрачала свою мобільність», – прокоментував покупку нових елеваторів керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян.

Читайте також

ГК "Прометей" для телеканалу Інтер

20.09.2018
Вітання з 8 березня від Рафаеля Горояна

​Дорогі жінки! Щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом - Міжнар...

07.03.2020
Компанія “Прометей” відправила перший Panamax з фуражною пшеницею

​Компанія “Прометей” вийшла на міжнародний ринок трейдингу на умовах F...

19.12.2017