Новини компанії

«Прометей» надає своїм клієнтам безкоштовний сервіс

22.03.2017

Група «Прометей» розширює умови надання послуг для виробників зернових культур. Тепер зберігання продукції на елеваторах компанії, з моменту надходження і до подальшого продажу, буде здійснюватися безкоштовно.

«На базі наших елеваторів ми пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці. Зараз запускаємо безкоштовне зберігання зернових культур на весь термін до подальшої реалізації нашому підприємству. І робимо все це для того, щоб сільгоспвиробникам не було сенсу будувати свої склади. Ми завжди рекомендуємо фермеру не споруджувати «непрофесійні» зерносховища. Це вкрай невигідно, це пов’язано з кошторисними витратами на обслуговування складу, додатковими інвестиціями, банківськими послугами та кредитами.

Найголовніше – зберігаючи зерно у нас на елеваторі, постачальник завжди зможе продати його оперативно і за вигідною ціною. Отримавши рішення про продаж – фіксуємо ціну і в той же день виплачуємо гроші.

Ми відкриті для нових партнерів, для фермерів, які з нами працюють. Двері наших лабораторій завжди відкриті для перевірки якості, щоб виробник міг переконатися в об’єктивності проведення лабораторних аналізів.

Для нас важливо, щоб фермер багатів разом з нами. Закликаємо до співпраці і ласкаво просимо в сімейний клуб «Прометея», – прокоментував керівник компанії Рафаель Гороян.

На елеваторах «Прометея» вже багато років проводиться безкоштовна прийомка зернових і олійних культур. Також постачальникам соняшнику надається безкоштовне зберігання продукції протягом перших 30 днів.

Читайте також

Елеватор для прибутку

Журналіст The Ukrainian Farmer​ побував на одному з підлогових сховищ...

05.03.2021
«Прометей» підтверджує статус компанії з активною соціальною позицією

​Допомога місцевому населенню та підтримка ініціатив територіальних гр...

28.09.2016
Фільм до 20-річчя компанії "Прометей"

11.01.2019