Новини компанії

«Прометей» обладнає систему вуличного освітлення на одній з вулиць Вознесенська

16.09.2016

У форматі соціального партнерства група «Прометей» продовжує реалізацію програм розвитку територіальних громад, а також проектів, ініційованих органами місцевого самоврядування. Переважно компанія інвестує в соціальну інфраструктуру тих регіонів, де розташовані підприємства групи.

Так, в рамках інвестиційної діяльності «Прометей» профінансував роботи з будівництва мережі зовнішнього освітлення вулиці Омеляновича-Павленка (колишня Чапаєва) в місті Вознесенськ. Нагадаємо, що тут знаходиться один з елеваторів компанії. В ході проекту планується встановити залізобетонні опори і сучасні енергозберігаючі світильники.

«Більше 20 років жителі цілого кварталу проживали без вуличного освітлення. А це близько 30 будинків. На цій ділянці дороги неодноразово бували ДТП, і вона вважається одніює з найнебезпечніших в місті. Завдяки встановленню вуличного освітлення, нам вдасться значно підвищити безпеку і пішоходів, і дорожнього руху в цілому», – прокоментував початок будівельно-монтажних робіт директор Вознесенського елеватора Аслан Мурадян.

Читайте також

Агроекспедиція: Один день з життя групи компаній “Прометей”

КОМАНДА LATIFUNDIST.COM ВІДВІДАЛА МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСТЬ І ПРОЖИЛА ОДИН...

15.05.2019
«Прометей» підтверджує статус компанії з активною соціальною позицією

​Допомога місцевому населенню та підтримка ініціатив територіальних гр...

28.09.2016
Група компаній “Прометей” у спецвипуску передачі “Особливий погляд”

04.08.2016