Новини компанії

«Прометей» отримає кредит від УКРГАЗБАНКУ обсягом ₴ 450 млн в рамках держпрограми підтримки аграріїв

14.06.2022

Між Групою Компаній «Прометей» та УКРГАЗБАНКОМ підписано генеральну угоду щодо отримання фінансування на суму 450 млн. грн. для проведення посівної та здійснення трейдингової діяльності.

Повідомляється, що ліміт надається строком на 5 років на наступних умовах:

  • Інвестиції обсягом ₴120 млн. передбачені для задоволення потреб у додатковому фінансуванні в межах проведення посівної виробничими компаніями Групи «Прометей»: «АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТР» і «ВК «Прометей».
  • Інша частина кредиту в обсязі ₴330 млн. буде спрямована на фінансування трейдингової діяльності Групи.

З них ₴ 60 млн. видаються під 0% та під державні гарантії. Інші ₴60 млн. передбачають застосування відсоткової ставки UIRD + 7%.

У повідомленні також наголошується, що нове фінансування дозволить агровиробничим підприємствам ГК закінчити посівну кампанію з урахуванням намічених технологічних планів. Окрім цього, надана кредитна лінія прискорить створення додаткової товарної маси для подальшої її реалізації трейдинговим напрямом Групи.

«Ми раді повідомити про черговий успішний проект із нашим фінансовим партнером УКРГАЗБАНК. У рамках держпрограми кредитування аграріїв банк надав кредитний ліміт у сумі ₴ 120 млн. двом нашим агровиробничим компаніям. Окрім цього, банк підтримав наші фінансові ініціативи та пішов назустріч ще в одному трейдинговому проекті Групи. Таким чином, загальна сума генеральної угоди зросла до рівня ₴450 млн.», - зазначає керівник сектору корпоративних фінансів Ірина Івченко.

«Залучення чергового кредиту свідчить про довіру до Групи з боку найбільших фінансових інститутів як приватних, так і державних. Довгострокові та прозорі відносини з нашими партнерами, які продовжують інвестувати в проекти ГК «Прометей», є результатом багаторічної стабільної роботи, а також бізнес-активності компанії протягом останніх вкрай складних військових місяців», - наголошується в повідомленні Групи.

Коментуючи укладання угоди, власник Групи Компаній «Прометей» Рафаель Гороян наголосив на важливості державних програм підтримки с/г бізнесу для відновлення економіки України:

«Хотілося б наголосити на розуміння з боку держави необхідності підтримки аграрного сектору, а також висловити подяку за те, що у вкрай складний для країни період держінститути не відвернулися від сільськогосподарського бізнесу. Подібні дотаційні проекти дозволяють відродити бізнес та агровиробництво у нашій країні».

Читайте також

Прометей 2020 Новорічний Корпоратив

11.01.2020
Представники ГК «Прометей» обговорили розвиток українського зернового ринку на конференції «Black Sea Grain-2019»

​10-11 квітня в Києві відбувся один з найбільших світових зернових фор...

17.04.2019
Прометей довів, що звинувачення щодо несплати 7 млн грн податку – безпідставні

На прошлой неделе, 3 апреля 2013 года, ООО «Зерноторговая компания «Пр...

09.04.2013