Новини компанії

«Прометей» презентував інтернет-магазин для фермерів

11.08.2021

Майже 3 роки на базі елеваторної мережі «Прометей» функціонують Агромаркети. Проект одразу зарекомендував себе як унікальна концептуальна пропозиція, яка не має аналогів в українському агросекторі. Для групи «Прометей» проект став способом масштабування бізнесу і залучення нових клієнтів, оскільки мова йде про додаткові послуги для фермерів.

Нещодавно компанія представила свій новий сайт - інтернет-магазин «Прометей Маркет» (https://prometeymarket.com.ua/). На сайті представлено понад тисячу позицій затребуваних товарів с/г призначення відомих брендів з високими якісними характеристиками.

- «Мова йде про ціноутворюючі товари, тому якщо враховувати всі позиції, наявні зараз на сайті інтернет-магазину «Прометей Маркет», то можна говорити про цифру в рази більше», - говорить провідний менеджер проекту Дмитро Хробатенко.

Інтернет-магазин «Прометей Маркет» на даний момент включає наступні групи:

  • полив і зрошення (краплинний полив, шланги, обприскувачі і т.д.);
  • сантехніка та опалення (водонагрівачі, колонки і бойлери);
  • інструменти та витратні матеріали (бетономішалки, генератори, двигуни, компресори, набори інструментів, верстати і промислове устаткування, мийки, пароочищувачі і т.д);
  • мототехніка (мотоцикли, квадроцикли та інший транспорт для зручності пересування по полях);
  • садовий інструмент (бензопили, газонокосарки, мотопомпи, обприскувачі, сівалки, тачки, тримери, моткоси і ін);
  • сільськогосподарська техніка (міні-трактори та трактори);
  • фермерські товари (кормоподрібнювачі, культиватори, мотоблоки).

«В найближчому майбутньому планується додавання на сайт таких категорій товарів як сантехніка, шини, масла, котельне обладнання: пелетні, газові та електрокотли. Таким чином все, що потрібно для діяльності сільгоспвиробників, буде представлено в асортименті», — деталізує Дмитро Хробатенко.

На стадії розробки зараз знаходиться створення повноцінного маркету на Помічнянському елеваторі «Прометей» в Кіровоградській області. Надалі мережа магазинів буде охоплювати всі елеваторні комплекси групи.

Зараз в інтернет-магазині аграрії можуть отримати необхідну продукцію обмінявши її на зернові та олійні культури, а також за програмою фінансування під майбутній урожай.

За словами представників нового магазину, цінова політика і умови оплати «Прометей Маркета» також порадують аграріїв. Мережеві рітейлери госптоварів в якості альтернативи 100% оплати на місці за наданий товар пропонують тільки розстрочку на невеликий період часу. У свою чергу «Прометей Маркет» пропонує аграріям програму фінансування під майбутній урожай за цінами, які складуть конкуренцію великим рітейлерам промислових і с/г товарів.

Читайте також

«Прометей» продав більше 350 тис. т зернових і олійних за період 2014/2015 МР

З червня 2014 по травень 2015 року обсяг продажів з елеваторів групи к...

12.06.2015
ГК «Прометей» вітає Усіх Жінок з 8 березня

Дорогі Жінки, Вітаємо Вас із Міжнародним жіночим днем!

08.03.2022
ГК «Прометей» роздав миколаївцям дезінфектори і листівки з рекомендаціями щодо зменшення ризику зараження коронавірусом

У минулу п'ятницю, співробітники компанії «Прометей» вийшли на вулицю...

24.03.2020