Новини компанії

«Прометей» придбав 5 елеваторів в Запорізькій області

06.03.2017

Сім’я зерносховищ групи компаній «Прометей» поповнилася 5 елеваторами у Запорізькій області – в містах Токмак, Василівка, Пологи, а також в смт. Тернувате Новомиколаївського району та на базі станції Більманка Куйбишевського району. Таким чином, кількість елеваторних комплексів «Прометея» збільшилася до 17, загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 1 млн. тонн.

До всіх елеваторів підведена залізнична колія, можливе відвантаження з залізничного транспорту. На момент покупки всі елеватори знаходилися в робочому стані, тому прийомка зернових і олійних культур на місцях не припинялася.

Елеватор в м. Пологи розташований на території 10 га і являє собою комплекс з 4 силосних корпусів і 7 складів підлогового типу зберігання. Загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 140 тис. тонн. Силосні корпуси механізовані, 2 склади підлогового типу обладнані системою верхніх і нижніх галерей. Елеватор оснащений 6-ма спеціалізованими точками прийомки з автомобільного транспорту, 4 підйомниками і електронними автомобільними вагами з 20-ти метровою платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою зернових сепараторів і 2-х сушарок продуктивністю 50 і 70 тонн на годину.

Лабораторія оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 6 культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, ріпаку та сої.

Вантажно-розвантажувальний залізничний пункт оснащений вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 тонн, є власний тепловоз. Можлива прийомка з залізничного транспорту. Загальна місткість залізничного потягу на території об’єкта становить 100 вагонів.

Гайчурський елеватор в смт. Тернувате складається з 16 складів підлогового типу і 3 силосних корпусів, загальною накопичувальної ємністю до 65 тис. тонн. Всі склади механізовані. Елеватор оснащений 6-ма точками прийомки зерна, 6 підйомниками і 2 автомобільними вагами вантажопідйомністю 30 і 60 тонн відповідно. Для доопрацювання зерна використовуються 4 сепаратора і 2 сушарки.

Лабораторія атестована для аналізу 10 культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, гороху, сорго, вівса і жита.

Пункт залізничного відвантаження оснащений вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 тонн.

Елеваторний комплекс в м. Токмак знаходиться на території 10 га і складається з 20 складів підлогового типу, загальною накопичувальної ємністю до 60 тис. тонн. 16 складів обладнані системою верхніх і нижніх галерей, інші – системою верхніх галерей. Елеватор оснащений 5-ма точками прийомки з автомобільного транспорту, 5 підйомниками і 2 електронними автомобільними вагами вантажопідйомністю по 60 тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою 7 зернових сепараторів і 2-х сушарок.

Лабораторія оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 6 культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, ріпаку та сої.

Василівський елеватор являє собою комплекс з 12 складів підлогового типу зберігання на території 10 га, загальною ємністю до 36 тис. тонн. 9 складів механізовані, 3 склади обладнані системою верхніх галерей. На об’єкті встановлено електронні автомобільні ваги вантажопідйомністю 60 тонн і 30-ти тонні механічні автомобільні ваги. Елеватор оснащений 2-ма точками прийомки зерна і 6 підйомниками. Для доопрацювання зерна використовуються 3 сепаратора і 2 сушарки.

Лабораторія оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 10 культур – пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи, гречки, жита, гороху, проса, вівса і рапсу.

Платформа залізничного відвантаження оснащена вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 тонн.

Більманський елеватор складається з 7 складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної ємністю до 23 тис. тонн. Склади механізовані, комплекс оснащений 3-ма спеціалізованими точками прийомки з автомобільного транспорту і 3 підйомниками. На об’єкті встановлено електронні автомобільні ваги з максимальним навантаженням 60 тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою сушарки та 3-х зернових сепараторів.

Лабораторія оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 4 культур – пшениці, ячменю, соняшнику і кукурудзи.

Також пункт залізничного відвантаження оснащений вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 тонн.

Читайте також

Рафаель Гороян для Agravery: За повернення ПДВ нам пропонувалі дати хабар в два Мільйони гривень

Як краще вибирати елеватор, чи реально продати на внутрішньому ринку м...

11.09.2017
Вітання Рафаеля Горояна з Днем Незалежності України

Дорогі співвітчизники! Сердечно вітаю Вас з самим національним святом...

23.08.2017
Бізнесмен Рафаель Гороян увійшов в ТОП-100 найбагатших людей України за версією журналу «Фокус»

Журнал «Фокус» представив рейтинг Топ-100 найбагатших людей України. В...

17.09.2020