Новини компанії

«Прометей» реконструює елеватори і транспортну інфраструктуру навколо них

29.04.2016

Група «Прометей» продовжує слідувати стратегії відновлення та модернізації матеріально-технічної бази за рахунок реінвестиції прибутку компанії. У третьому кварталі поточного маркетингового року переважно потік інвестицій був спрямований на реконструкцію зерносховищ, поліпшення інфраструктури навколо об’єктів і підвищення якості технологічних процесів.
В с. Володимирівка Миколаївської області через відсутність якісних під’їзних шляхів до елеватору, «Прометей» здійснює укладання залізобетонних плит для переміщення великовагового транспорту. На території елеватора повністю реконструювали ще 2 склади підлогового зберігання. Також триває будівництво адмінбудівель, обладнаних кімнатами для відпочинку водіїв.
На Вознесенській філії модернізували норійну вежу, що дозволило значно збільшити продуктивність – до 170 т/год. А на території філії “Прометей-Гребінки” тривають роботи зі зведення додаткових складів підлогового типу зберігання.
На елеваторі в м. Долинська Кіровоградської області впродовж 3-х місяців ще 3 склади обладнали системою механізації – комплексом верхньої і нижньої галерей, придбали універсальний зерноочисний сепаратор моделі БСХ-200. Також завершили капітальний ремонт покрівлі та асфальтування всередині 2-х складів.

Читайте також

Володимирівський елеватор «Прометей» прийняв першу партію соняшнику

​В кінці січня на елеваторі «Прометей» в с. Володимирівка Казанківсько...

04.02.2016
Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав дітей з новорічними святами

​Новий рік – саме довгоочікуване свято для дітей: всі чекають чудес. Д...

30.12.2019
«Прометей» увійшов в ТОП-15 найбільших компаній по елеваторним потужностям

​ГК «Прометей» увійшла в ТОП-15 найбільших компаній України, які керую...

17.04.2018