Новини компанії

Прометей вчергове поповнив парк зерновозів

31.01.2023

Група компаній придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась за рахунок 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в рамках лізингової програми.

Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.

Власний транспорт значно посилить конкурентні позиції Прометея і дозволить уникнути дефіциту зерновозів, який традиційно спостерігається на вітчизняному ринку перевезень, особливо в сезон.

«Від успішної логістики залежить ефективність нашого бізнесу. Як великий зернотрейдер, ми маємо бути впевнені у стабільності перевозок, мати оперативний резерв на випадок пікових навантажень та можливість ретельно планувати логістичні схеми», - прокоментував нові надходження директор автотранспортного підприємства Володимир Ключников.

Придбання вантажного транспорту за рахунок лізингової програми від OTП-Банка дозволило компанії отримати «довгі гроші» на внутрішньому ринку, дефіцитні в складні часи.

«Поповнення автопарку на умовах лізингу ми розглядаємо як довгострокову інвестицію, причому вигідну в умовах нестабільної економіки. Дбати про нашу транспортну самостійність ми маємо навіть в умовах військового стану. В перспективі ми плануємо мати парк на 200 машин, які повністю задовільнять наші потреби у зернових перевезеннях», - зазначив Валерій Ступак, заступник керівника сектору корпоративних фінансів Групи Прометей.

Читайте також

Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» понад 20 млн гривень

​Компаній «Прометей» проводить модернізацію елеватора в с. Чотирбоки....

17.03.2018
Агроном Ілля Троїцький: Стан озимих у ГК Прометей добрий, хоч рослини подекуди не входили у зимовий спокій

Через теплу безсніжну зиму на Миколаївщині озимі подекуди цьогоріч так...

23.02.2023
Представники компанії «Прометей» взяли участь в міжнародній конференції Global Grain Geneva 2017

​14-16 листопада в Женеві відбулося ключова подія міжнародного рівня –...

20.11.2017