Новини компанії

“Прометей” відкриє новий елеватор у м.Вознесенськ на початку квітня

26.03.2015

Елеватор «Прометей» в м Вознесенськ Миколаївської області почне працювати з початку наступного місяця. Новий елеватор «Прометей» в Вознесенську традиційно для компанії являє собою систему складів підлогового типу зберігання. Максимальний потенціал завантаження зерносховищ елеватора передбачається в обсязі 30 тис. Тонн.


Надавати послуги зберігання і доробки зернових елеватор почне на базі складів об'ємом завантаження до 10 тис. Тонн, так як на на даний момент на елеваторі активно тривають реконструкційні роботи. Крім оновлення конструкції бетонних зерносховищ, «Прометей» інвестує в обладнання елеватора - установку сепараторів, зерносушарки, відкриття і обладнання сучасної лабораторії і підсобних приміщень для персоналу. На відміну від початкових планів по установці системи альтернативного теплопостачання на пеллетах, прийнято рішення обладнати елеватор традиційної сушаркою на природному газі. Запуск роботи елеватора в повну силу планується до початку нового маркетингового сезону, в липні 2015 р


Також, сьогодні «Прометей» активно проводить набір персоналу для роботи на елеваторі. При цьому, розглядаються кандидатури фахівців як з місцевих жителів, так і з Миколаєва.


Як повідомлялося раніше, «Прометей» придбав елеватор у м Вознесенську в листопаді 2014 року. Дане елеваторне господарство в минулому належало ВАТ «Агроекспорт». Після банкрутства підприємства Г.Жільцова в результаті судових рішень в 2006 р, новий власник зерноскладу не зміг відновити його працездатність, і до моменту його покупки групою «Прометей», комплекс був практично повністю зруйнований, знаходився в напіваварійному стані. «Прометей» запланував інвестувати у відновлення елеватора до 5 млн грн.

З урахуванням потужностей нового елеватора в Вознесенську, загальний потенційно можливий обсяг зберігання зернових і олійних культур на елеваторах групи «Прометей» досягне 200 тис. Тонн.

Читайте також

Рецепт независимости: как создать аграрный бизнес без кредитов - forbes.ua

​Створити великий бізнес без кредитів неможливо? Зернотрейдер Рафаель...

12.08.2015
За 11 місяців 2017 року українськими портами оброблено 35 млн. тонн зернових вантажів

​У січні-листопаді морські порти України обробили 121 млн. тонн вантаж...

12.12.2017
Рафаель Гороян увійшов в рейтинг найбагатших аграріїв України за версією Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 10-у позицію серед н...

15.05.2018