ЗМІ про нас

Рафаель Гороян 20-й в рейтингу найбагатіших аграріїв за версією профільного журналу Landlord

23.11.2016

Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 20-у позицію серед найбільших аграріїв – 2016. Команда LANDLORD, яка працювала над складанням рейтингу, оцінила капітал бізнесмена в $ 91 млн.

Незважаючи на зовнішню демократичність, бізнес Рафаель Гороян веде жорстко. Без його відома в компанії не приймається жодного рішення. Найбільше бізнесмен любить торгівлю. Його компанія вибудувана як міні-біржа.

Рафаель Гороян вважає за краще знаходитися в торговому залі, а не в своєму кабінеті. «У бізнесі завжди орієнтуюся на своє професійне чуття, досвід і аналітичні дані, – каже власник «Прометея». – Це допомагає мені будувати розгалужену структуру бізнесу і впевнено освоювати регіон за регіоном». Бізнесмен будує сімейну компанію. Він упевнений, що бізнес – це командна гра. А сім’я, за його словами, це команда, яка завжди грає на твоєму боці і тим самим забезпечує лідируючі позиції на ринку.

Із задоволенням читає бізнес-літературу. Своїм наставником в бізнесі вважає Іцхака Адізеса, з яким неодноразово зустрічався особисто. Стрес знімає в спортивному залі. «Для мене спорт не хобі, а спосіб життя», – підкреслює Гороян. До здорового способа життя долучає і всіх співробітників.

Читайте також

На Олімпі українського агробізнесу група компаній «Прометей»

Як і тезка давньогрецького титану, сучасний «Прометей» понад 20 років...

16.05.2019
Агроекспедиція: Один день з життя групи компаній “Прометей”

КОМАНДА LATIFUNDIST.COM ВІДВІДАЛА МИКОЛАЇВСЬКУ ОБЛАСТЬ І ПРОЖИЛА ОДИН...

15.05.2019
Володимирівський елеватор «Прометей» прийняв першу партію соняшнику

​В кінці січня на елеваторі «Прометей» в с. Володимирівка Казанківсько...

04.02.2016