Новини компанії

Рафаель Гороян 30-й в Рейтингу найбільших аграріїв - 2015 по версії журналу Landlord

26.11.2015

Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 30-у позицію у Рейтингу найбільших аграріїв - 2015. Укладачі рейтингу - журнал Landlord - оцінили активи компанії в 26 млн. дол.

Компанія «Прометей» успішно розвивається на українському ринку більше 20 років. Компанія працює в сервіс-сегменті зернового ринку, спеціалізуючись на трейдингу, надання послуг зберігання, доробки і логістики зернових і олійних культур.
За підсумками 2014/2015 МР «Прометей» входить в 20-ку найбільших експортерів українського зерна.
Рафаель Гороян визнається, що найбільше йому подобається займатися торгівлею: «Це те, що я вмію робити і дуже люблю. Я вже майже 20 років нікому не довіряю цей напрям ».
Керівник групи «Прометей» противник вертикальної інтеграції. Він вважає, що у кожної компанії повинна бути своя спеціалізація, як в Євросоюзі. Один з його принципів - не брати кредитів. Така стратегія ведення бізнесу себе виправдовує - рентабельність за чистим прибутком у «Прометея» вище, ніж у вертикально інтегрованих холдингів, що ростуть за рахунок позик. У минулому маркетинговому році вона становила 8,6% при середньому показнику по галузі 5%. Адже «Прометей» не платить відсотки по кредитах. Виручка компанії перевищила 95 млн. Дол.

Читайте також

Компанія «Прометей» модернізує Йосиповський елеватор

28.07.2017
«Прометей» обладнає систему вуличного освітлення на одній з вулиць Вознесенська

​У форматі соціального партнерства група «Прометей» продовжує реалізац...

16.09.2016
Рафаель Гороян: Аграрію вигідніше завозити зерно на елеватор, ніж в порт

​Встановлення на 212 кілометрі траси «Ульянівка-Миколаїв» автомобільни...

10.09.2015