ЗМІ про нас

Рафаель Гороян поділився секретами свого стилю життя з Agravery.com

04.01.2016

Сім питань не про роботу Рафаелю Горояну


Керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян не уявляє своє життя без спорту і щотижневих зустрічей з цікавими людьми, бізнес-лідерами, які спонукають його на розвиток і самовдосконалення. Про це він розповів в інтерв'ю Аgravery.com.

Ми вирішили відійти від стандартних шаблонів і розпитати аграрних чиновників і бізнесменів про відпочинок та джерела натхнення. Героєм цього тижня став керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян.

1. Які книжки ви любите читати у вільний час?

Мені не соромно зізнатися, що художню літературу я не читаю. Коли є вільний час, віддаю перевагу фінансово-економічним виданням: журнали, інформаційно-аналітичні тижневики і інші бізнес ресурси. Так я завжди тримаю руку на пульсі тенденцій розвитку бізнесу, стежу за новинами і прогнозами світової економіки.

2. Улюблений вид спорту і чи встигаєте ви їм займатися?

Спортом я не просто захоплююся, для мене це не хобі, а спосіб життя. Кожен день я бігаю від 5 до 10 кілометрів. Бізнес і спорт для мене речі сумісні, вони займають рівні позиції за ступенем важливості. Здоровий спосіб життя я пропагую і серед працівників компанії. На 4 поверсі головного офісу в Миколаєві ще в 2013 році відкрито сучасний тренажерний зал, в якому персонал може займатися в неробочий час.

3. До яких країн любите подорожувати?

Країна, яка мене найбільше вразила - це Швейцарія. Там я знайшов для себе все: і неймовірну природу, і цікавих позитивних особистостей з нестандартним мисленням, і бізнес-партнерів. Ця країна економічно розвинена, політично стабільна і має одну з кращих конкурентоспроможних економік світу. Звідси і орієнтація на виробництво високоякісних послуг та товарів. Вона відкрита для бізнесу та інновацій.

4. З ким із відомих людей ви б хотіли зустрітися і що б запитали?

Мішель Суффле - успішний підприємець, один з найбільших виробників продовольства в світі, з ним я знайомий особисто. Він і його сімейну справу - справжній приклад для наслідування, його холдинг «Суффле груп» - найбільший приватний зернотрейдер Франції і головний гравець на ринку солоду Європи. Такі особистості мене надихають і наповнюють енергією. Ще один видатний чоловік, яким я захоплююся - всесвітньо відомий експерт, гуру в області ефективного управління Іцхак Адізес. Також не можу не згадати Олексія Вадатурського - видатного агропромисловці, який власними силами побудував сільськогосподарську імперію. Мені імпонує його підхід до ведення бізнесу і цікавий як професійний, так і життєвий досвід. Серед моїх друзів - і знаменитий ювелір вірменського походження Едмон Авакян. Раз в тиждень я зустрічаюся з такими людьми, щоб спілкуватися, переймати досвід і вбирати в себе їх мудрість і життєрадісність.

5. Останній фільм, який вас вразив?

Насправді вільного часу у мене небагато, тому дивлюся кінофільми не часто. До вибору фільмів я підходжу виважено і з обережністю. Сьогодні Голлівуд створює стереотипи і шаблони, формують культуру споживання, засмічують свідомість, але ніяк не надихають на бізнес-творчість. Тому я вважаю за краще тематичні, сюжетні картини, не масовий кінопродукт.

6. Останній культурний захід, який вас надихнув?

Я пишаюся містом, в якому живу і особливо його жителями. Миколаїв - творчий центр, батьківщина багатьох відомих художників. Я великий шанувальник мистецтва живопису, відвідую художні виставки і маю колекцію картин не тільки вдома, але і в офісі компанії «Прометей». Творчість мене надихає і дає сили на подальший розвиток.

7. Що для вас означає словосполучення - «світле майбутнє»?

Світле майбутнє - це те, що змушує людину «рухатися» по життю, ставити високі цілі і твердо крокувати їм назустріч. Цей шлях не завжди буває легким. Щоб його якось згладити, людині властиво мріяти. Це одне з найприємніших і сильних почуттів, яке надає сенс життя, викликає позитивні емоції, посмішку і задоволення.

Читайте також

Україна за січень-серпень експортувала 9 млн тонн пшениці

Україна за підсумками січня-серпня 2017 р експортувала 9,31 млн т пшен...

11.09.2017
Благодійний фонд Рафаеля Горояна надав допомогу дітям протитуберкульозного санаторію «Дубки»

​До нового навчального року Благодійний фонд Рафаеля Горояна разом зі...

01.09.2017
Спростування недостовірної інформації

У зв’язку з опублікованою в пресі інформацією про можливі «домовленост...

24.07.2016