Новини компанії

Рафаель Гороян пожертвував 800 тисяч гривень на адресу БФ « Tabletochki » для допомоги онкохворим дітям

06.12.2021

Про це повідомляє прес-служба Групи «Прометей».

У Києві відбулася чергова Благодійна вечеря Tabletochki Giving Tuesday, організована фондом « Tabletochki». Щороку завдяки підтримці меценатів фонд створює умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх сімей в Україні.

Благодійна вечеря Tabletochki Giving Tuesday, на якій проводиться аукціон – щорічний захід, що проводиться у рамках глобального руху Giving Tuesday та проекту «Щедрий вівторок».

Цього року його метою було збирання коштів для придбання обладнання для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру. Засновникам фонду та віп-гостям у ході заходу вдалося зібрати понад 20 млн. грн.

Один із 12-ти лотів було передано за 800 тис грн. бізнесмену Рафаелю Горояну, засновнику однойменного благодійного фонду.

- Я дуже радий, що причетний до цієї великої спільної справи. Своїми руками ми змінюємо нинішню картину, змінюючи майбутнє на краще. Адже діти – це найголовніше у житті, це наше майбутнє. Я сподіваюся, що з кожним роком все більше і більше людей займатимуться благодійністю. Мій фонд також не залишатиметься осторонь вирішення цих проблем, - прокоментував подію прес-службі Рафаель Гороян.

Нагадаємо, Благодійний фонд Рафаеля Горояна надає підтримку людям похилого віку, а також людям з обмеженими фізичними можливостями. Крім цього, Фонд реалізує соціально значущі програми у регіонах присутності, де розташовані елеваторні та агрогосподарські потужності групи компаній «Прометей».

Читайте також

«Прометей» купив ще один елеватор – на станції Йосипівка в Кіровоградській області

На початку травня мережа елеваторів «Прометей» поповнилась ще одним –...

11.04.2016
Рафаель Гороян для Фокус: Група компаній «Прометей», про «ключі» до успіху в агробізнесі та в житті

​Група компаній «Прометей», названа ім'ям античного героя, яке перекла...

04.05.2018
Рафаель Гороян увійшов в рейтинг найбагатших аграріїв України за версією Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 10-у позицію серед н...

15.05.2018