Новини компанії

Рафаель Гороян розповість про переваги горизонтальної інтеграції

16.03.2016

Керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян виступить з доповіддю про досвід побудови і переваги горизонтально інтегрованої компанії в рамках форуму «Агробізнес України-2016», який пройде в Києві 22 березня.

На відміну від традиційного для багатьох компаній АПК принципу вертикальної інтеграції бізнесу, засновник і керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян будує торгово-сервісну компанію, грунтуючись на принципі горизонтальної інтеграції. З його точки зору, така модель управління і розвитку сприяє конкурентоспроможності та стійкості бізнесу до коливань ринку.

«Ми забезпечуємо зв’язок між виробниками сільгосппродукції і споживачами – переробниками, трейдерами, експортерами. Сьогодні спілкування на ринку зерна відбувається на базі елеваторів. Ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс, а партнерам допомагаємо вирішувати питання забезпечення сировиною.

Український аграрний ринок сьогодні сповнений амбіцій, у гравців є бажання рости і розвиватися. Але незалежно від масштабів, бізнесу потрібен діалог. «Прометей» як торгова компанія цей діалог забезпечує», – підкреслює Рафаель Гороян.

Доповідь буде представлена в рамках 3-ї сесії, присвяченої стратегіям розвитку та аналізу прикладів практики провідних агрокомпаній.

Читайте також

Вітання Р. Горояна з Міжнародним жіночим днем

​​Дорогие, прекрасные женщины! От всего сердца поздравляю Вас с сам...

07.03.2019
Привітання з Днем працівника сільського господарства

​Дорогі аграрії - володарі полів і хранителі земель! Група компаній «...

15.11.2015
Рецепт независимости: как создать аграрный бизнес без кредитов - forbes.ua

​Створити великий бізнес без кредитів неможливо? Зернотрейдер Рафаель...

12.08.2015