Новини компанії

Рафаель Гороян розповість про переваги горизонтальної інтеграції

16.03.2016

Керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян виступить з доповіддю про досвід побудови і переваги горизонтально інтегрованої компанії в рамках форуму «Агробізнес України-2016», який пройде в Києві 22 березня.

На відміну від традиційного для багатьох компаній АПК принципу вертикальної інтеграції бізнесу, засновник і керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян будує торгово-сервісну компанію, грунтуючись на принципі горизонтальної інтеграції. З його точки зору, така модель управління і розвитку сприяє конкурентоспроможності та стійкості бізнесу до коливань ринку.

«Ми забезпечуємо зв’язок між виробниками сільгосппродукції і споживачами – переробниками, трейдерами, експортерами. Сьогодні спілкування на ринку зерна відбувається на базі елеваторів. Ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс, а партнерам допомагаємо вирішувати питання забезпечення сировиною.

Український аграрний ринок сьогодні сповнений амбіцій, у гравців є бажання рости і розвиватися. Але незалежно від масштабів, бізнесу потрібен діалог. «Прометей» як торгова компанія цей діалог забезпечує», – підкреслює Рафаель Гороян.

Доповідь буде представлена в рамках 3-ї сесії, присвяченої стратегіям розвитку та аналізу прикладів практики провідних агрокомпаній.

Читайте також

Вітання Рафаеля Горояна з Новим Роком та Різдвом

​Шановні колеги, друзі та партнери! Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом...

31.12.2017
«Прометей» реконструює елеватори і транспортну інфраструктуру навколо них

​Група «Прометей» продовжує слідувати стратегії відновлення та модерні...

29.04.2016
«Прометей» купив 3 елеватора в Кіровоградській, Хмельницькій та Миколаївській областях

​Мережу елеваторів групи «Прометей» на початку червня поповнили 3 елев...

21.06.2016