Новини компанії

Рафаель Гороян: «Успішне проходження аудиту KPMG - це індикатор статусності компанії»

12.10.2021

Консолідована фінансова звітність Групи компаній «Прометей» отримала позитивний висновок незалежного зовнішнього аудитора в особі KPMG Limited, однієї з найбільших в світі мереж, що надає професійні послуги аудиту та податкового консультування.

Компанія KPMG провела аудит наданого Групою консолідованого балансу станом на 31 грудня 2020 року і пов'язаних з ним звітів про фінансові результати, рух грошових коштів та зміни власного капіталу за 2020 фінансовий рік відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Згідно з висновком KPMG Limited, фінансова звітність Групи є достовірною, об'єктивно відображає її фінансовий стан, а також результати діяльності ГК «Прометей» за підсумками 2020 року.

Аудитором підтверджені наступні фінансові дані Групи за 2020 рік:

• валовий дохід - 254,2 млн дол. США. (за 2019 рік - 221,4 млн. дол.).

• активи - 199,3 млн дол. США.

• EBITDA - 32,6 млн дол. США, що на 2,1 млн. перевищує показники минулого року ($30,5 млн. дол. США - за підсумками 2019 року).

• капітал - 76,1 млн дол. США ($72,3 млн. - підтверджений показник 2019 року).

- «Ми дуже задоволені отриманими результатами: показник EBITDA виріс більш ніж на $2 млн., незважаючи на вкрай несприятливий минулорічний сезон, який негативно вплинув на весь агроринок. На наступний рік ми плануємо різкий стрибок, внаслідок високої врожайності і гарної ціни, тому цілком можна прогнозувати EBITDA на рівні $50 млн.», - прокоментував проходження аудиту власник ГК« Прометей »Рафаель Гороян.

Це вже друга консолідована фінансова звітність Групи «Прометей», підтверджена висновком KPMG, повідомляє прес-служба.

В компанії також підкреслюють, що отримання чергового висновку KPMG свідчить про підвищення прозорості бізнесу та зміцнення ринкових і репутаційних позицій Групи компаній «Прометей».

- «Успішне проходження аудиту - це індикатор статусності компанії, показник того, що компанія може сміливо співпрацювати з міжнародними банками, фондами, інвесторами. Ми отримали прекрасний аудит, без жодного застереження, і це підкреслює наше вміння працювати в фінансовому просторі сучасного світу», - резюмує Рафаель Гороян.

Читайте також

Успішно завершено збирання озимих зернових виробничою компанією «Прометей»

​Виробнича компанія «Прометей» в цьому році збільшила посівні площі до...

02.08.2019
Експорт зерна з України досягне рекордних 49 млн тонн

​У новому маркетинговому 2018/19 році Україна може поставити на зовніш...

25.02.2019
До уваги постачальників с/г продукції!

Шановні виробники, щиро вдячні, що Ви обрали нашу компанію для реал...

11.03.2015