ЗМІ про нас

Рафаель Гороян увійшов в ТОП-20 найуспішніших українських менеджерів

03.10.2018

Журнал «Власть денег» представив топ-20 найуспішніших менеджерів українських компаній - як приватних, так і державних. При відборі кандидатів головним критерієм було вміння знайти ефективну відповідь на виклики, що стоять перед компанією, в тому числі і на проблеми, що виникли через зовнішні, що не залежать від компанії обставин. Також враховувалися досвід роботи і інші професійні показники. Використовувалися відомості з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

У підсумку, керівник ГК «Прометей» Рафаель Гороян став одним з двадцяти найкращих топ-менеджерів України.
Видання зазначає, що Рафаель Гороян в 1998 р заснував Зерноторгівельна компанія «Прометей», яка стала основою для групи взаємопов'язаних компаній. До групи входять «Прометей-Елеватор» (18 елеваторів в Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Київській та Хмельницькій областях), «Прометей-Авто» (займається транспортуванням зерна та іншими логістичними послугами) і Виробнича компанія «Прометей» (вирощує соняшник, пшеницю і ячмінь на 2700 га в Баштанському районі Миколаївської області).

«Прометей» - можливо, єдина українська компанія, яка зробила чисто елеваторний бізнес прибутковим. Підприємство працює практично без кредитів, за рахунок обороту власних коштів. Міжнародний аудит оцінив групу компаній «Прометей» в $ 186 млн. Компанія змогла вивести на прибуток всі свої елеватори, в тому числі старі бетонні елеватори підлогового типу.

«В Україні багато елеваторів, в які вкладено по $ 15-20 млн, а працюють вони з завантаженістю 20%. І це при тому, що на ринку відчувається дефіцит елеваторних потужностей. Щоб бути успішним на ринку елеваторних послуг, потрібно грамотно зв'язати бізнес з існуючим дефіцитом, вирішити питання повного завантаження потужностей », - вважає Рафаель Гороян. Перед будівництвом або придбанням елеватора керівництво «Прометея» докладно аналізує, що саме буде робити в обраному регіоні, яка там клієнтська база, які взаємини з фермерами.
У компанії «Прометей» віддають перевагу невеликим елеваторів, які при правильній організації процесів дозволяють приймати і відвантажувати зерно по два-три рази за сезон. До того ж вартість будівництва або реконструкції таких елеваторів значно нижче, ніж «гігантів».
Європейські компанії зараз намагаються перетворити елеватори в справжню сферу комплексних послуг для фермерів. Зокрема, на елеваторах обов'язково продаються засоби захисту рослин, добрива і т. П. За словами Рафаеля Горояна, сьогодні «Прометей» продає мінеральні добрива на базі елеваторів, а в майбутньому можливі і інші напрямки розвитку.

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь в міжнародній конференції Black Sea Grain 2018

​18-19 квітня в м Києві відбулася XV Ювілейна Міжнародна конференція «...

23.04.2018
Компания «Прометей» увеличила прием зерновых и масличных на 30%

​Елеватори ГК «Прометей» за 2017/2018 МР взяли від постачальників 730...

22.08.2018
Група «Прометей» за півроку реінвестувала більше $ 3 млн. прибутку в переоснащення елеваторів

​З липня 2015 року група компаній «Прометей» реінвестувала 40% прибутк...

28.01.2016