Новини компанії

Рафаель Гороян відзвітував перед співробітниками компанії "Прометей" і підбив підсумки діяльності 2020-2021 маркетингового року

02.06.2021

Щорічно Група компаній «Прометей» проводить нараду за участю Топ-менеджерів, керівників відділів, регіональних офісів і директорів елеваторів, на якій обговорюється широке коло питань стосовно фінансових показників, динаміки продажів, розвитку нових напрямків, нарощування елеваторних потужностей.

Подібні щорічні наради служать майданчиком для підготовки, обговорення і, відповідно, інтеграції кожного співробітника в процес побудови великого бізнесу, вважають в компанії.

Цього року керівництво компанії вирішило не зраджувати традиціям і провести відразу кілька івентів, приурочених до корпоративних зборів. Співробітники групи з різних регіонів країни відвідали одну з баз відпочинку на березі Чорного моря в Коблево.

Оскільки в компанії вітають заходи, спрямовані на підтримку здорового способу життя, нараді передував четвертьмарафон «Я обираю спорт». Переможці отримали не тільки нагороди, а й потужний заряд енергії та позитиву.

В ході офіційної частини наради Голова наглядової ради ГК «Прометей» Рафаель Гороян відзвітував перед співробітниками про підсумки діяльності холдингу і позначив ряд ключових тем для кожного з напрямків. За словами засновника компанії, 2020-21 МР за правом став знаковим для компанії. Ані коронакриза, ані кліматична нестабільність не знизили ліквідність активів. Бізнес-цикл «Прометея», що складається з елеваторів, логістики, трейда, внутрішньої закупівлі і Агромаркетів, довів свою конкурентоспроможність і ефективність.

Філософія компанії, яка відображена в її стратегії, полягає в русі вперед, розвитку і масштабуванні, в синтезі корпоративної відповідальності з технологічної інноваційністю. Тому в новому сезоні компанія націлена на «підкорення» провідних позицій в агросекторі України. Зокрема, це і лідерство за обсягами одночасного зберігання зерносховищ, і перші позиції за кількістю елеваторних потужностей, і крупномасштабність (масштабування) за регіональною присутністю групи "Прометей".

В ході проведеної наради в черговий раз була продемонстрована унікальність управлінської системи, вибудуваної головою наглядової ради компанії. Під час виступу Рафаель Гороян підкреслив значимість кожного керівника напряму і внесок кожного відділу.

«Шлях «Прометея» - це шлях кожного з нас. Необхідно усвідомлювати свою роль, відчути свою причетність до будівництва великого бізнесу», - підкреслив засновник ГК.

Унікальна концепція менеджменту в процесі трансформації виведе «Прометей» на ще більш високий рівень, впевнені в компанії.

Читайте також

Аграрії прибрали понад 90% площ зернових

​Станом на 1 листопада українські аграрії намолотили 58,9 млн т зерна...

02.11.2018
Миколаївці з вдячністю прийняли допомогу з рук в руки

Під час пандемії компанії, бізнесмени і меценати надають допомогу в бо...

21.05.2020
ГК «Прометей»: Суддя Центрального суду Чулуп грубо порушує українське законодавство

​Група компаній «Прометей» засуджує протиправні дії судді Центрального...

25.01.2020