Новини компанії

Рафаель Гороян взяв участь в LANDLORD CLUB

11.02.2016

9 лютого керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян взяв участь в засіданні LANDLORD CLUB.


На запрошення редакції журналу LandLord власники бізнесу і топ-менеджери зустрілися, щоб обговорити актуальні питання та принципи ведення бізнесу в Україні, проблеми діалогу українських агрокомпаній і інвесторів. У своїх доповідях спікери звернули увагу на основні організаційні та менеджерські помилки українського бізнесу:

В Україні сьогодні фактично немає ринку фінансових інструментів, цивілізованої банківської системи, немає надійного фундаменту для розвитку ринкових відносин. Тому розвиток бізнесу в Україні сьогодні значно відстає від світових тенденцій. Український аграрний бізнес зараз представлений або великими гравцями - успішними агрохолдингами з чіткою стратегією розвитку та інвестицій, або приватними «сімейними» компаніями, які тільки освоюють управлінські ази.

Засновник і власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян в розвитку бізнесу воліє спиратися виключно на власні сили, реінвестувати прибуток і максимально не розділяти посади власника і управлінця.

«Сьогодні багато власників компаній перестали бути господарями свого дітища, тому що розвивають його за кошти сторонніх фінансових інституцій. Така стратегія не має майбутнього.
Протягом 2016 року група «Прометей» купить ще 4 елеватори, і зробить це за рахунок реінвестування прибутку. Розширення мережі елеваторів - це ще один крок назустріч нашим партнерам, завдяки якому відстань між нами скоротиться, а взаємини - стануть міцнішими », - прокоментував підсумки зустрічі Рафаель Гороян.

Читайте також

Прометей в березні експортував 70 тис. Т зернових - Latifundist

Компанія «Прометей» в березні 2018 р експортувала понад 70 тис. Т зерн...

03.03.2018
Чому «Прометей» в цьому році змінив форвардну програму по зерновим і олійним?

08.07.2020
Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію Володимирівського елеватора понад 30 млн гривень

​Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елев...

01.09.2017