Новини компанії

Розширення бізнес-зв’язків на Global Grain Geneva 2019, в стратегії розвитку ГК «Прометей»

22.11.2019

12-14 листопада відбулася міжнародна конференція Global Grain Geneva 2019 – подія, щорічно об’єднує лідерів зернового і олійного сектора.
Конференція в цьому році була присвячена перспективам торгівлі та розвитку інфраструктури зернового бізнесу в Чорноморському регіоні, також розглядалися питання фінансування зернової торгівлі. Участь в конференції взяли представники зерноторгових, транспортних компаній і фінансових інститутів: банків і фондів.
Global Grain Geneva 2019 відвідали учасники з більш ніж 40 країн світу, що дозволило налагодити нові бізнес-зв’язки, а в ході проведення ряду ділових зустрічей з банками і фондами обговорити питання щодо залучення фінансування для розвитку бізнесу групи компаній «Прометей».
– «З огляду на стратегію розвитку компанії, а також її активну присутність, в тому числі на ринку поставок зерна в класі HANDYSIZE, участь в конференції дозволила розширити торговельні зв’язки ГК« Прометей »для подальшого переходу на ринок PANAMAX», – поділився ведучий трейдер компанії.

Читайте також

Миколаївці з вдячністю прийняли допомогу з рук в руки

Під час пандемії компанії, бізнесмени і меценати надають допомогу в бо...

21.05.2020
Рафаель Гороян: Модернізувати старий елеватор дешевше, ніж побудувати сучасний

​Власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян вважає, що дешевше м...

07.05.2018
Вітання Р. Горояна з Міжнародним жіночим днем 8 березня

Дорогі жінки, Вітаю з Міжнародним жіночим днем, бажаю бути коханими, в...

05.03.2021