Новини компанії

Спадкоємець керівника групи «Прометей» Давід Гороян вручив кубок переможцю бою в рамках турніру з кікбоксингу

25.04.2016

За підсумками першого бою турніру з кікбоксингу, який проходив в Миколаєві в суботу, 23 квітня, майбутній спадкоємець «Прометея» 8-річний Давид Гороян вручив кубок переможцю Олександру Альохіну з міста Хмельницький (категорія лоу-кік, 57 кг). Спортсмен-початківець сміливо потиснув руку досвідченому бійцеві, побажав професійного зростання та нових перемог.

Організатори Всеукраїнського турніру з кікбоксингу «Матчева зустріч спортивних зірок», в свою чергу, вручили маленькому представнику «Прометея» пам’ятну табличку «в подяку йому і його батькові» за фінансову підтримку організації та проведення змагань.

На рингу в поєдинках змагалися спортсмени збірної команди Білорусі, збірної таїландського боксу та збірної команди України, серед яких – і миколаївські спортсмени Олександр Павлюк і Яніс Ляшенко. На турнірі провели шість рейтингових поєдинків та визначили «Чемпіона України з кікбоксингу» в розділі К1 у ваговій категорії 75 кг.

«Прометей» не вперше виступає спонсором спортивних заходів в Миколаєві та Миколаївській області. Популяризація здорового способу життя серед співробітників і партнерів є одним з основних принципів стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанії. «Здорова і успішна в спорті людина – також успішна в бізнесі і соціальному житті», – завжди підкреслює керівник «Прометея» Рафаель Гороян.

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна активно надає соціальну підтримку

​З року в рік благодійний фонд Рафаеля Горояна надає допомогу в реаліз...

23.10.2019
Представники компанії «Прометей» взяли участь в MARKETING.PR.DIGITAL

​У Києві 22-25 березня 2018 року відбулося особливе захід - MARKETING....

29.03.2018
На Олімпі українського агробізнесу група компаній «Прометей»

Як і тезка давньогрецького титану, сучасний «Прометей» понад 20 років...

16.05.2019