Новини компанії

Спадкоємець керівника групи «Прометей» Давід Гороян вручив кубок переможцю бою в рамках турніру з кікбоксингу

25.04.2016

За підсумками першого бою турніру з кікбоксингу, який проходив в Миколаєві в суботу, 23 квітня, майбутній спадкоємець «Прометея» 8-річний Давид Гороян вручив кубок переможцю Олександру Альохіну з міста Хмельницький (категорія лоу-кік, 57 кг). Спортсмен-початківець сміливо потиснув руку досвідченому бійцеві, побажав професійного зростання та нових перемог.

Організатори Всеукраїнського турніру з кікбоксингу «Матчева зустріч спортивних зірок», в свою чергу, вручили маленькому представнику «Прометея» пам’ятну табличку «в подяку йому і його батькові» за фінансову підтримку організації та проведення змагань.

На рингу в поєдинках змагалися спортсмени збірної команди Білорусі, збірної таїландського боксу та збірної команди України, серед яких – і миколаївські спортсмени Олександр Павлюк і Яніс Ляшенко. На турнірі провели шість рейтингових поєдинків та визначили «Чемпіона України з кікбоксингу» в розділі К1 у ваговій категорії 75 кг.

«Прометей» не вперше виступає спонсором спортивних заходів в Миколаєві та Миколаївській області. Популяризація здорового способу життя серед співробітників і партнерів є одним з основних принципів стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанії. «Здорова і успішна в спорті людина – також успішна в бізнесі і соціальному житті», – завжди підкреслює керівник «Прометея» Рафаель Гороян.

Читайте також

Глава «Прометея» Рафаель Гороян: Позитивні зміни в аграрному бізнесі відбуваються вже сьогодні - Украгроконсалт

​Керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян зазначає, що сьогод...

08.09.2017
Компанія «Прометей» досягла найкращого експортного показника

У 2016/17 МР група компаній «Прометей» досягла найкращого за останні ш...

16.08.2017
Представники компанії «Прометей» взяли участь у Міжнародній конференції GRAIN UKRAINE 2018

​7-8 вересня в Одесі відбулася III Міжнародна зернова конференція GRAI...

10.09.2018