Новини компанії

Спілкування на зерновому ринку відбувається на базі елеваторів – Рафаель Гороян

25.03.2020

За 2 роки обсяг реалізації групи «Прометей» виріс в 4 рази за рахунок розширення мережі елеваторів як інфраструктурної бази трейдингу. Про це в рамках 7-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта «Агробізнес України» розповів засновник і керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян.

«Протягом 2-х років кількість елеваторів групи зросла з 3 до 8, і протягом 2016 року в планах компанії розширити мережу до 17 елеваторів. Ми будуємо мережу елеваторів, на базі якої надаємо комплексний сервіс аграріям. Ми не «прив’язані» до портів, і нам не потрібно заповнювати потужності переробки.

Тільки чверть всіх земель сільськогосподарського призначення в Україні сьогодні обробляють агрохолдинги. Іншу частину – дрібний і середній фермер. При цьому для фермера реалізація вирощеної продукції так чи інакше пов’язана з елеваторами. Тут відбувається безпосередній діалог виробника з покупцем.

Така модель бізнесу дає свободу у виборі партнерів і умов реалізації. У розвиток елеваторних потужностей «Прометей» реінвестує власний прибуток. При цьому для збільшення торгового обороту компанія залучає додаткові фінансові ресурси за програмами трейд фінанс», – підкреслив Рафаель Гороян.

Читайте також

Співробітники «Прометея» взяли участь в агровиставці AgroExpo-2017

27 Вересень, 2017 Співробітники «Прометея» взяли участь в наймасштабні...

27.09.2017
До уваги постачальників с/г продукції!

Шановні виробники, щиро вдячні, що Ви обрали нашу компанію для реал...

11.03.2015
За 11 місяців 2017 року українськими портами оброблено 35 млн. тонн зернових вантажів

​У січні-листопаді морські порти України обробили 121 млн. тонн вантаж...

12.12.2017