Новини компанії

Спілкування на зерновому ринку відбувається на базі елеваторів – Рафаель Гороян

25.03.2020

За 2 роки обсяг реалізації групи «Прометей» виріс в 4 рази за рахунок розширення мережі елеваторів як інфраструктурної бази трейдингу. Про це в рамках 7-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта «Агробізнес України» розповів засновник і керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян.

«Протягом 2-х років кількість елеваторів групи зросла з 3 до 8, і протягом 2016 року в планах компанії розширити мережу до 17 елеваторів. Ми будуємо мережу елеваторів, на базі якої надаємо комплексний сервіс аграріям. Ми не «прив’язані» до портів, і нам не потрібно заповнювати потужності переробки.

Тільки чверть всіх земель сільськогосподарського призначення в Україні сьогодні обробляють агрохолдинги. Іншу частину – дрібний і середній фермер. При цьому для фермера реалізація вирощеної продукції так чи інакше пов’язана з елеваторами. Тут відбувається безпосередній діалог виробника з покупцем.

Така модель бізнесу дає свободу у виборі партнерів і умов реалізації. У розвиток елеваторних потужностей «Прометей» реінвестує власний прибуток. При цьому для збільшення торгового обороту компанія залучає додаткові фінансові ресурси за програмами трейд фінанс», – підкреслив Рафаель Гороян.

Читайте також

Рафаель Гороян: Наслідки від економічної кризи будуть набагато страшніше, ніж від коронавіруса

19.03.2020
Зараз саме час вчитися жити, виживати, працювати без кредитів - apk-inform.com

​В даний час в Україні підходить до завершення збирання ранніх зернови...

07.08.2015
Закордонним інвесторам не цікаві лінійні елеватори

​Таку думку в інтерв'ю Elevatorist.com висловив керівник групи компані...

28.08.2015