Новини компанії

Спілкування на зерновому ринку відбувається на базі елеваторів – Рафаель Гороян

25.03.2020

За 2 роки обсяг реалізації групи «Прометей» виріс в 4 рази за рахунок розширення мережі елеваторів як інфраструктурної бази трейдингу. Про це в рамках 7-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта «Агробізнес України» розповів засновник і керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян.

«Протягом 2-х років кількість елеваторів групи зросла з 3 до 8, і протягом 2016 року в планах компанії розширити мережу до 17 елеваторів. Ми будуємо мережу елеваторів, на базі якої надаємо комплексний сервіс аграріям. Ми не «прив’язані» до портів, і нам не потрібно заповнювати потужності переробки.

Тільки чверть всіх земель сільськогосподарського призначення в Україні сьогодні обробляють агрохолдинги. Іншу частину – дрібний і середній фермер. При цьому для фермера реалізація вирощеної продукції так чи інакше пов’язана з елеваторами. Тут відбувається безпосередній діалог виробника з покупцем.

Така модель бізнесу дає свободу у виборі партнерів і умов реалізації. У розвиток елеваторних потужностей «Прометей» реінвестує власний прибуток. При цьому для збільшення торгового обороту компанія залучає додаткові фінансові ресурси за програмами трейд фінанс», – підкреслив Рафаель Гороян.

Читайте також

Володимирівський елеватор «Прометей» прийняв першу партію соняшнику

​В кінці січня на елеваторі «Прометей» в с. Володимирівка Казанківсько...

04.02.2016
Компанія «Прометей» збільшила обсяги продажів на 11%

За підсумками січня-жовтня 2017 року група компаній «Прометей» нарости...

13.11.2017
Компанія «Прометей» уклала перші угоди на умовах FOB

​За версією журналу Forbes компанія «Прометей» займає 17 місце серед н...

29.09.2017