Новини компанії

Співробітники «Прометея» взяли участь в агровиставці AgroExpo-2017

27.09.2017

27 Вересень, 2017 Співробітники «Прометея» взяли участь в наймасштабнішою агровиставці України AgroExpo-2017

20-23 вересня в Кропивницького пройшла V Міжнародна Агропромислова Виставка AgroExpo-2017. Організаторами виступили Міністерство аграрної політики і продовольства України, Торгово-промислова палата України, Національна академія аграрних наук України та Федерація роботодавців України.

Міжнародна Агропромислова Виставка «AgroExpo» – найбільш масштабна в Україні спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, що надає можливість компаніям-експонентам демонструвати повну номенклатуру продукції для агропромислового комплексу України. Цього року у виставці бере участь близько 1200 профільних, вітчизняних і зарубіжних компаній. Кількість зареєстрованих цільових відвідувачів – близько 53 тис. Чоловік.

Виставка AgroExpo-2017 продемонструвала зростання інтересу до агропромислового бізнесу України і дозволила всім учасникам обмінятися знаннями і досвідом, а також встановити корисні ділові контакти. Протягом усіх чотирьох днів заходу була організована широка ділова програма: панельні дискусії профільних організацій, семінари із залученням визнаних експертів, «круглі столи» і т.д.

Виставку AgroExpo-2017 відвідали такі компанії як «АГРОЛІГА», «Агробуд», «Агробуд», «АгроАльянс», «Агроресурс», «Техноторг», ГК «Прометей» і багато інших. «Прометей» представляли менеджери відділу закупівлі з Кропивницького офісу.

«З кожним роком компанія« Прометей »росте і розвивається, разом з нею розвиваються її співробітники. Будь-якому фахівцеві потрібно регулярно отримувати нові знання і вдосконалюватися у своїй справі. Процес розвитку персоналу є систематичним. Співробітники «Прометея» регулярно відвідують різні тренінги, семінари, виставки та конференції. Завдання розвитку персоналу різні, але головна з них – формувати фахівців, які цілком відповідають потребам фірми, вивчати і удосконалювати їх продуктивний і освітній потенціал », – зазначив керівник компанії Рафаель Гороян.

Читайте також

Вітання Р. Горояна з Міжнародним жіночим днем

​​Дорогие, прекрасные женщины! От всего сердца поздравляю Вас с сам...

07.03.2019
«Прометей» збільшить потужності зберігання елеватора в Київській області

Група компаній «Прометей» планує інвестувати понад 10 млн грн протягом...

25.07.2015
Спростування некоректної інформації в ЗМІ

​9 грудня в мережі з’явилася некоректна інформація, до якої група комп...

11.12.2016