Новини компанії

Спростування недостовірної інформації

24.07.2016

У зв’язку з опублікованою в пресі інформацією про можливі «домовленості» керівника групи «Прометей» з представником фіскальної служби, Рафаель Гороян дав коментар:

«Чужий успіх завжди привертає увагу, а успішна компанія – тим більше. Ми працюємо в рамках закону. Якщо з боку державних органів виникають питання або претензії, закон передбачає форми оповіщення і рішення такого роду ситуацій.

Ні з ким і ні про що не домовлявся, і не припускаю кулуарного «спілкування» щодо бізнесу і влади. Про які домовленості йдеться, коли ми один одного не знаємо, і в очі не бачили? На гучні заголовки і порожні заяви анонімних «співрозмовників» завжди клює «жовта преса». Такі публікації не підвищують ні рейтинг, ні довіру до ресурсу.

Ми приносимо валюту в країну, надаємо робочі місця і інвестуємо в розвиток інфраструктури. Для фермера служимо хорошою опорою, даємо конкурентні ціни. Компанія незалежна, тому що працюємо без кредитів. Зараз час неспокійний і такі інформприводи – підступи конкурентів і заздрісників».

Читайте також

Рафаель Гороян: Прометей не працюватиме в Миколаївській області

​7 листопада президент групи “Прометей” Рафаель Гороян провів брифінг...

09.11.2016
Співробітники «Прометея» взяли участь в агровиставці AgroExpo-2017

27 Вересень, 2017 Співробітники «Прометея» взяли участь в наймасштабні...

27.09.2017
Компания «Прометей» увеличила прием зерновых и масличных на 30%

​Елеватори ГК «Прометей» за 2017/2018 МР взяли від постачальників 730...

22.08.2018