Новини компанії

ТИЛ ПРАЦЮЄ – БІЗНЕС ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ. ГК «Прометей» повідомила про поновлення роботи київського офісу

15.04.2022

З початку поточного тижня київський офіс Групи Компаній «Прометей» повідомив про поновлення роботи у штатному режимі. Персонал компанії повертається, щоби повноцінно включитися у виробничий процес.

«Київ прокинувся після звільнення Київської області і тепер весна справді прийшла до цього міста. Співробітники, які були змушені покинути свої будинки, повертаються на робочі місця. Я радий тому що перебуваю в Києві разом зі своїм колективом», - прокоментував відновлення роботи столичного офісу власник, а зараз і антикризовий менеджер компанії «Прометей» Рафаель Гороян.

Він також зазначив, що зараз місто виглядає дуже спокійно і висловив сподівання, що так само спокійно та безпечно незабаром буде у всіх містах України.

«Ми переживаємо разом зі своїми співробітниками лихо, яке спіткало наш будинок «Прометей», наш будинок Україна. Я перебуваю в Києві і щодня спілкуюся з усім своїм колективом: персоналом наших елеваторів, співробітниками миколаївського офісу та виробничих компаній. Ми всі зараз працюємо для перемоги і сподіваємось, що після всіх цих страждань матимемо велику, красиву, некорумповану країну під назвою Україна!», - наголосив Рафаель Гороян.

Крім того, у компанії зазначили, що незважаючи на недавній напад на офіси виробничих компаній «ВК Прометей» та «АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТР» (Баштанський р-н Миколаївської області), агрогосподарства також продовжують працювати.

Як і раніше, немає доступу до виробничої компанії у Снігурівському районі Миколаївської області – у зоні ризику залишається ділянка полів 3 тис. га. Інші 17 тис. га знаходяться на території, підконтрольній Україні, і там, з великими труднощами, але йде підготовка до посівної. Посіяно 10 тис. га озимих та у процесі посіву соняшник.

Читайте також

Елеваторна мережа ГК «Прометей» поповнилася новими активами 2

​Група компаній «Прометей» втілює в життя свій намір в найближчі кільк...

19.07.2019
Будивництво торгово-офісного центру на Потьомкінській

Протягом останніх декількох років в інформаційному полі неодноразово з...

24.12.2020
Здай зерно - отримай ЗЗР, або Нові послуги елеватора

Як залучити клієнтів на елеватор? Запропонувати більш широкий спектр п...

13.10.2020