Новини компанії

У Києві пройшов XIX Форум фінансових директорів України

26.11.2020

OVID-19 спровокував глобальну кризу, яка супроводжується втратами і банкрутствами цілих секторів економіки. В цей же час, лідируючі компанії продовжують демонструвати зростання, нарощуючи прибуток і реінвестуя її в подальший розвиток. Як це у них виходить?

Відповіді на ці питання шукали в Києві на XIX Форумі фінансових директорів України, організованому FA Service і Boyden. Захід цього року пройшло під гаслом «Кризовий відновлення і стійке зростання CFO 2020».


В ході панельної дискусії «Мистецтво навігації в кризу» своїм баченням антикризових заходів в епоху Нових реалій з учасниками поділився власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян.

На прикладі своєї компанії бізнесмен розповів, як підготуватися до кризи, адаптуватися до глобальних змін і продовжити розвиток.

- «Будь-яка криза, це випробування. Він або зміцнює компанію, або знищує. Коронакрізіс в агробізнесі, як і в інших секторах економіки, став дуже серйозною подією і став своєрідним тестом на професіоналізм для співробітників компанії. Важкий період тільки згуртував колектив, в деякому роді ми зробили апгрейт. Страх ми перетворили на величезну силу, яка дала можливість показати непогані результати по цифрам і KPI », - розповів Гороян.


Власник ГП "Прометей" Рафаель Гороян

У той же час бізнесмен зазначив, що перші наслідки кризи, викликаної епідемією коронавируса на Агротрейд, в принципі, майже не вплинули. Тому, як продовольство - базова потреба і попит на нього не впала. - «Розширюємо регіони присутності компанії, що додає стабільності, знижує ризики і призводить до поліпшення фінансових показників», - резюмував Гороян.
У зв'язку з пандемією, Форум відбувся в гібридному форматі на віртуальній платформі FA Service. Програма заходу включала 40+ годин презентацій, дискусій, майстер-класів, три дня нетворкінгу і неформального спілкування делегатів з колегами і лідерами думок.


Читайте також

Рафаель Гороян: Проблеми в логістиці заважають аграрному бізнесу розвиватися - ProAgro

Сьогодні розвитку агробізнесу в Україні заважають суттєві проблеми в л...

21.10.2017
Агромаркет на Помошнянском елеваторі: три відповіді на головні питання

Висока конкуренція змушує українські елеватори бути більш гнучкими і в...

04.08.2020
Вітання Рафаеля Горояна з Новим Роком та Різдвом

​Шановні колеги, друзі та партнери! Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом...

31.12.2017