Новини компанії

У лютому 2015 “Прометей” продав 30 тис. тон зерна

16.03.2015

За лютий з елеваторів групи «Прометей» було реалізовано понад 30 тис. Тонн зерна, з яких зернові культури склали 79,7% (25 тис.т) і масляні 20,3% (6,5 тис.т). Лідером продажів минулого місяця стала кукурудза. У той же час, в лютому спостерігався пік продажів соняшнику з боку фермерів.


«У зв'язку з різким коливанням курсу виробники поспішили продати запаси за вигідною ціною. І хоча такі коливання згубні для ринку, - коли ціни змінюються практично кожну годину, торгівля завмирає, - ті фермери, які встигли продати вчасно, залишилися з виграші, - зазначив керівник «Прометея» Рафаель Гороян.


Зерноторгівельна компанія «Прометей» на постійній основі співпрацює з виробниками з Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Київської областей. При цьому тільки в Миколаївській області завдяки 20-річному досвіду роботи, а також зосередження трьох елеваторів у мережі - на півдні України - має налагоджені зв'язки з більш ніж 40% виробниками зернових. Середньомісячний обсяг продажів соняшнику зі складів «Прометея» становить 10 тис. Тонн.

Читайте також

Компания «Прометей» расширила рынки сбыта и экспортировала более 70 тыс. тонн зерновых

Компанія «Прометей» в березні 2018 р експортувала понад 70 тис. Тонн з...

03.04.2018
Бетонні аргументи: Лінійні СОГові елеватори зручніші для зберігання зерна

​В последние годы по всей стране активно строят элеваторы с металличес...

03.04.2019
Рафаель Гороян увійшов в рейтинг найбагатших аграріїв України за версією Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 10-у позицію серед н...

15.05.2018