Новини компанії

У лютому 2015 “Прометей” продав 30 тис. тон зерна

16.03.2015

За лютий з елеваторів групи «Прометей» було реалізовано понад 30 тис. Тонн зерна, з яких зернові культури склали 79,7% (25 тис.т) і масляні 20,3% (6,5 тис.т). Лідером продажів минулого місяця стала кукурудза. У той же час, в лютому спостерігався пік продажів соняшнику з боку фермерів.


«У зв'язку з різким коливанням курсу виробники поспішили продати запаси за вигідною ціною. І хоча такі коливання згубні для ринку, - коли ціни змінюються практично кожну годину, торгівля завмирає, - ті фермери, які встигли продати вчасно, залишилися з виграші, - зазначив керівник «Прометея» Рафаель Гороян.


Зерноторгівельна компанія «Прометей» на постійній основі співпрацює з виробниками з Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Київської областей. При цьому тільки в Миколаївській області завдяки 20-річному досвіду роботи, а також зосередження трьох елеваторів у мережі - на півдні України - має налагоджені зв'язки з більш ніж 40% виробниками зернових. Середньомісячний обсяг продажів соняшнику зі складів «Прометея» становить 10 тис. Тонн.

Читайте також

Глава «Прометея» Рафаель Гороян: Позитивні зміни в аграрному бізнесі відбуваються вже сьогодні

Керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян зазначає, що сьогодн...

03.08.2017
Рафаель Гороян: Проблеми в логістиці заважають аграрному бізнесу розвиватися - ProAgro

Сьогодні розвитку агробізнесу в Україні заважають суттєві проблеми в л...

21.10.2017
Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав трьох Героїв з 73-ю річницею визволення Миколаєва

​У далекому 1944 році відважні воїни захищали наше славне місто від фа...

04.04.2017