Новини компанії

У «Прометей» в активах з'явився третій елеватор в Одеській області

17.06.2021

Елеватор розташований в Білгород-Дністровському районі, с. Кулевча і володіє сумарною місткістю одноразового зберігання до 80 тис. тонн.

Високі темпи приймання якісної сировини елеватор забезпечує завдяки високопотужній системі зерноочисних сепараторів продуктивністю до 200 т / год. По сушильному обладнанню - працює дві спарені зерносушарки потужністю до 800 тонн / добу та можливістю одночасно сушити дві культури.

Для приймання зерна автотранспортом, на елеваторі передбачені 6 автомобілерозвантажувачів, призначених для великовантажних автомобілів. Зважування проводиться на автомобільних вагах вантажопідйомністю до 80 тонн і довжиною платформи до 18 м. Крім того, зерносховище в своєму розпорядженні має дві точки прийому вагонів-зерновозів.

- «Даний елеватор має 6 точок для вивантаження автомобілів і 3 для ж / д вагонів. Тут одночасно можуть приймати 5-6 культур. Важливо, що на підприємстві механізована система обліку, що дозволяє швидко і якісно провести розрахунок залікової ваги прийнятого зерна та вартості наданих послуг », - зазначає директор елеватора Сергєєв Сергій.

Автоматизація етапу приймання скорочує тимчасові витрати на операцію, прискорює зважування, знижує вплив людського фактора і відповідно, зменшує кількість помилок. Пройшовши етап приймання, попереднього очищення, сушіння та остаточного очищення зернових, сировина готова до зберігання.

Відпуск зерна здійснюється за допомогою чотирьох точок відвантаження на ж / д транспорт, загальною продуктивністю мінімум 800 т / добу. Зважування вагонів виконується на ж / д вагах, подача вагонів на територію здійснюється власним тепловозом.

Невід'ємною частиною зернового складу «Кулевча» є його сертифікована виробничо-технологічна лабораторія, атестована на 8 видів с / г культур. Крім того, лабораторія оснащена всім необхідним сучасним обладнанням, максимально точно визначає якісні характеристики зерна. Це, в свою чергу, дозволяє нівелювати ризики на етапі визначення класності зернових культур.

Важливим моментом всього технологічного процесу є система НАССР, яку використовує «Кулевча» для контролю безпеки харчових продуктів. Інтеграція системи НАССР дає елеватору ряд довгострокових переваг:

- підвищення ефективності виробництва;

- зниження кількості втрат від невідповідної продукції.

Таким чином, ГК «Прометей» значно збільшила темпи розширення елеваторних потужностей. У свою чергу, нове зерносховище прискорить технологічний цикл «Прометея» в регіоні, зокрема відвантаження зерна в морські порти.

- «Одеський регіон має великий потенціал по зерновим, більш того даний регіон знаходиться до безпосередній близькості до портів, що дає можливість швидко реалізовувати товар. Елеватори ( «Арциз» і «Кулевча») повністю не розкрили свій потенціал. Тому ми їх використовуємо для перевалки з елеваторів, які знаходяться в північному і західному регіоні, для реалізації на порти по вигідній ціні », - пояснює начальник відділу аналітики та моніторингу Григорій Гудима.

Читайте також

Весняна посівна виробничої компанії «Прометей» виходить на фінішну пряму

Виробнича компанія «Прометей» продовжує весняну посівну. Загальна пло...

12.05.2021
Україна з початку 2017/18 МР експортувала 5 млн тонн зернових

Україна з початку 2017/18 МР станом на 18 серпня 2017 р експортувала п...

22.08.2017
Компанія «Прометей» виходить на експорт на умовах FOB

​Компанія «Прометей» довгий час не займалася торгівлею зерновими на ум...

20.09.2017