Новини компанії

У рамках стратегії розвитку транспортної логістики "Прометей" розширив вантажний автопарк черговою партією машин

23.09.2022

У рамках стратегії розвитку транспортної логістики "Прометей" розширив вантажний автопарк черговою партією машин

Українська Зерноторгова Група Компаній «Прометей» повідомила про закупівлю 5 нових моделей вантажного автотранспорту, які поповнять автопарк профільного підрозділу Групи.

На даний момент автопарк ГК «Прометей» налічує 45 одиниць вантажної автотехніки з урахуванням 5 нових машин. Наступне постачання, в кількості 10 тягачів з напівпричепами, буде здійснено протягом першої декади жовтня.

«Реалізація відповідного проекту стане конкурентною перевагою та дозволить знизити логістичні витрати Групи. До того ж, у зв'язку з війною, питання мобільності будь-якої компанії є більш ніж актуальним. «Зерновий коридор» частково переорієнтував логістичні маршрути, які ведуть до західного кордону України на південний напрям, але не можна сказати, що ця зміна призведе до суттєвого зниження потреби у вантажному автотранспорті», - зазначають у компанії.

Як зазначається у повідомленні Групи, фахівці транспортного напряму почнуть експлуатувати нові зчіпки одразу після їх реєстрації. Завдяки отриманню чергової партії модельний ряд «Прометей Авто» розширився тягачами DAF і напівпричепами Wielton.

Як зазначалося раніше, до кінця року Група «Прометей» має намір суттєво оновити свій вантажний автопарк новими машинами у кількості 100 одиниць.

Читайте також

Компанія «Прометей» взяла участь в Масложировий конференції-2018

18 жовтня в Києві II Масложирова конференція-2018 зібрала провідних фа...

22.10.2018
ГК «Прометей» попереджає про можливі шахрайські дії

​Шановні контрагенти, клієнти та партнери! Стало відомо, що в банки,...

04.07.2019
Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

На початку квітня група компаній «Прометей», закрила угоду про придбан...

09.04.2021