ЗМІ про нас

У ТОП-100 найбагатших українців за версією журналу «Кореспондент» увійшов миколаївський бізнесмен Рафаель Гороян

04.10.2019

Журнал «Кореспондент» презентував рейтинг «100 найбагатших українців». За інформацією видання, були проаналізовані активи понад 120 найуспішніших представників різних сфер бізнесу. Бізнесмен Рафаель Гороян, голова правління групи компаній «Прометей» з оцінкою стану в 130 млн. доларів зайняв 49 позицію.

Керуючі якості бізнесмена ведуть до стрімкого розвитку компанії. Більш ніж за 20 років роботи «Прометей» показав високі результати на аграрному ринку, компанія працює стабільно і продовжує рости, тим самим примножуючи власний стан.

На сьогоднішній день ГК «Прометей», маючи в своєму арсеналі 23 елеваторних комплекси, впевнено утримує позиції лідерства серед власників елеваторних потужностей в Україні. На світовому ринку зерна компанію знають як успішного трейдера, на внутрішньому – як надійного партнера по закупівлі сільгосппродукції. Власний автопарк: 40 сучасних зерновозів: MAN, SCANIA, VOLVO забезпечує маневреність, незалежність, оперативність у наданні послуг з логістики вантажів. Компанія займається вирощуванням зернових і олійних культур на власному земельному банку в 10 тис.га і є одним з найбільших дистриб’юторів мінеральних добрив в країні.

Читайте також

Рафаель Гороян: «Елеваторний арсенал« Прометей »збільшився до 24 комплексів, а Сумська область стала дев'ятим регіоном, де буде представлена ​​група»

Компанія «Прометей» приступила до активного розширення елеваторних пот...

18.06.2020
На Олімпі українського агробізнесу група компаній «Прометей»

Як і тезка давньогрецького титану, сучасний «Прометей» понад 20 років...

16.05.2019
Зараз саме час вчитися жити, виживати, працювати без кредитів - apk-inform.com

​В даний час в Україні підходить до завершення збирання ранніх зернови...

07.08.2015